"Na Wspólnej" TVN 15.-17.04.2013 odc. 1744-1746. Zuza zostawi Kamila? Będzie rozwód?!

Sprawdź, co się wydarzy w 1744. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany w poniedziałek 15 kwietnia o godzinie 20:05 w TVN-ie!

Multimedia

W 1744. odcinku serialu Kamil (Kazimierz Mazur) wciąż jest w kiepskiej kondycji psychicznej od czasu, gdy Zuza (Małgorzata Socha) straciła dziecko. Roztrzęsiony mężczyzna nie jest w stanie przeprowadzić operacji, dlatego Ostrowski (Marek Kalita) decyduje o odsunięciu go od jej wykonania. Hoffer wraca do domu, gdzie zastaje żonę, która pakuje swoje rzeczy. Mężczyzna jest przekonany, że Zuza chce od niego odejść. Nie wie, że żona za namową Magdy (Karolina Nolbrzak) postanowiła wyjechać i odpocząć po traumatycznym doświadczeniu.

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ" - ŚMIERC MAGDY! IGOR BĘDZIE SAMOTNYM OJCEM! "NA WSPÓLNEJ" TVN KWIECIEŃ ODC. 1746. CO SIĘ WYDARZY? OLIVIER ZDRADZI OLĘ?!

W 1745. odcinku serialu Hoffer decyduje się spędzić noc w szpitalnym hotalu. Rano dzwoni do niego żona, która chce go prosić o powrót do domu. Kamil jednak nie odpowiada, więc Zuza decyduje się pojechać do męża. Rozmowa małżonków nie przynosi rozwiązania, Kamil i Zuza nie mogą się dogadać. Zapłakana kobieta wraca do domu.

W 1746. odcinku Kamil nadal nocuje w szpitalnym hotelu. Ostrowski namawia go na powrót do domu. Jednak mąż Zuzy kategorycznie odmawia, nie chce nawet zadzwonić do żony. W końcu podejmuje dramatyczną decyzję - postanawia wyprowadzić się od Zuzy! Czy to koniec małżeństwa Hofferów?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×