"Na Wspólnej" TVN 17.-24.04.2013 odc. 1746-1750. Olivier zostawi Olę dla Eweliny?

Sprawdź, co się wydarzy w 1746. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany w środę 17 kwietnia o godzinie 20:05 w TVN-ie!

Multimedia

Po nieprzyjemnej sytuacji, która miała miejsce podczas zorganizowanej przez Oliviera (Mikołaj Roznerski) imprezy, gdy Ola (Marta Wierzbicka) wzięła narkotyki, sytuacja między nimi nie była najprzyjemniejsza. Powrót Eweliny (Weronika Jaskółka), która wyraźnie nadal interesuje się Olivierem, bardzo niepokoi Olę.

W 1746. odcinku serialu Olivier informuje Olę, że wyjeżdża z Eweliną i znajomymi na Wyspy Kanaryjskie. Zapewnia swoją dziewczynę, że będzie o niej myślał. Para spędza razem wieczór i noc przed wyjazdem, jednak romantyczną atmosferę psuje Ewelina...

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ" TVN 8.04.2013 ODC. 1740. OLA BIERZE NARKOTYKI Z ZAZDROŚCI O OLIVIERA! "NA WSPÓLNEJ" TVN KWIECIEŃ ODC. 1746. CO SIĘ WYDARZY? OLIVIER ZDRADZI OLĘ?!

W 1747. odcinku Olivier wyjeżdża bez pożegnania z Olę. Zimińska czeka na jakąkolwiek wiadomość od ukochanego, jednak nawet po dotarciu na miejsce Olivier nie pisze Oli chociażby SMS-a. Dziewczyna jest bardzo zawiedziona i stara się poprawić sobie humor. Zdaje sobie jednak sprawę, że przez Oliviera bardzo zaniedbała swoich znajomych.

W 1750. odcinku Olivier wraca z wycieczki, jednak nie informuje o tym Oli i para spotyka się dopiero na uczelni. Wtedy też chłopak wręcza dziewczynie prezent i zapewnia ją, że tęsknił. Obdarowuje ją również gorącym pocałunkiem. Ola daje się przeprosić. Jednak niedługo potem na komputerze Indiany Ola ogląda zdjęcia z wyjazdu. Na kilku z nich Olivier czule obejmuje Ewelinę...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×