"Na Wspólnej" TVN 22.10.2013 odc. 1809. Monika w bieliźnie w kampanii reklamowej! [WIDEO]

Sprawdź, co wydarzy się w 1809. odcinku "Na Wspólnej", który zostanie wyemitowany we wtorek 22 października o godz. 20:05 w TVN-ie!

Multimedia

W 1804. odcinku "Na Wspólnej", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 14 października, Monika Zięba (Sylwia Gliwa), dziewczyna senatora Damiana Cieślika (Waldemar Błaszczyk), dostanie propozycję wzięcia udziału w kampanii reklamowej w roli modelki. Jak informuje "Świat seriali", Cieślikowi bardzo nie spodoba się ten pomysł i kategorycznie zabroni ukochanej zaagnażowania się w kampanię.

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ" NOWE ODCINKI. NICOLE I MIKOŁAJ ZOSTANĄ RODZICAMI! NOWE ODCINKI "NA WSPÓLNEJ". OLA ZIMIŃSKA TRAFI NA ODWYK!

- Nie przystoi, aby partnerka senatora zajmowała się takimi rzeczami! - oceni Cieślik. Monika jednak i tak zamierza postawić na swoim.

- Zagram! - stanowczo oświadczy Zięba. - Mam przecież prawo do samorealizacji i nie muszę pytać nikogo o pozwolenie! - podkreśli. Nie powie jednak Damianowi całej prawy na temat kampanii, w której ma wziąć udział. Poinformuje go, że ma reklamować odzież dobrej marki, choć od początku doskonale będzie wiedziała, że w grę wchodzi kampania firmy produkującej ekskluzywną bieliznę.

W 1809. odcinku do skutku dojdzie sesja do kampanii. Reżyser (Adam Młynarczyk) oznajmi Monice, że ma pozować jedynie w skąpych majteczkach. Początkowo zaskoczona kobieta zgodzi się pokazać sporo ciała, bo reżyserowi uda się ją przekonać, że udowodni innym kobietom, jak być seksowną, nie tracąc dobrego smaku.

Jak myślicie, jak na sesję zareaguje Damian?

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×