Na Wspólnej TVN 26.02.2013-7.03.2013. Co się wydarzy w odcinkach 1718-1724? Pedofil wykorzysta Darię!

Przez najbliższe dwa tygodnia w "Na Wspólnej" będzie pojawiał się motyw pedofila, który wykorzysta małą Darię!

Multimedia

W 1715. odcinku "Na Wspólnej" Daria po powrocie z warsztatów teatralnych z panem Dąbrowskim oznajmia Sławkowi i Renacie, że nie chce już brac udziału w szkolnym przedstawieniu. Nie chce również powiedzieć, co złego wydarzyło się podczas wyjazdu. Wiadomo jednak, że przygnębienie dziewczynki ma związek z panem Dąbrowski, bo Daria niszczy sukienkę, którą dostała od nauczyciela.

W 1718. odcinku Sławek i Renata namówią Darię, żeby nadal uczęszczała na zajęcia teatralne. Podczas próby dziewczynka jest tak zdenerwowana, że nie pamięta tekstu. Za karę pan Jacek zamyka ją w sali po zajęciach. Daria prosi Dominika, by ten czekał na nią pod szkołą.

W 1719. odcinku Dominik bije pana Dąbrowskiego. Nauczyciel ma złamaną rękę. Dyrektor oświadcza Sławkowi i Renacie, że chłopak zostanie usunięty ze szkoły. Sprawę pogarsza to, że Dominik nie chce udzielić wyjaśnień. Pojawia się Daria, która wyznaje, że chłopak bronił ją przed pedofilem.

CZYTAJ TAKŻE: NA WSPÓLNEJ TVN 28.02.2013. CO SIĘ WYDARZY W ODCINKU 1720? ZUZA STRACI DZIECKO! JABŁCZYŃSKA MOŻE POPAŚĆ W KONFLIKT INTERSÓW ZAWODOWYCH

W 1720. odcinku znajomy policjant przynosi Sławkowi do podpisania dokumenty potrzebne do aresztowania Dąbrowskiego. Sławek dowiaduje się, gdzie mieszka nauczyciel. Chce sam wymierzyć sprawiedliwość. Mimo protestów Renaty wybiega z mieszkania.

W 1721. odcinku Marzena chce zabrać Darię do swojego mieszkania. Nie może sobie wybaczyć, że oddała dziecko w ręce pedofila. Daria jest zaskoczona, nie chce się przeprowadzać. Renata próbuje wytłumaczyć Marzenie, że popełnia błąd.

W 1723. odcinku Sławek przekonuje Marzenę, żeby zgodziła się na rozmowę Darii z psychologiem. Spotkanie odbywa się w mieszkaniu Dziedzica i jest nagrywane. Kobiecie udaje się namówić Darię, żeby opowiedziała o tym, co zrobił jej Dąbrowski. Marzena i Sławek nie są w stanie tego słuchać.

W 1724. odcinku Dąbrowski zostaje wypuszczony z aresztu. Prokurator uważa, że zeznania Darii nie są wystarczającym dowodem w sprawie. Sławek postanawia doprowadzić do skazania nauczyciela i rozpoczyna własne śledztwo...

CZYTAJ TAKŻE: EWA GAWRYLUK NIE LUBIŁA SERIALU "NA WSPÓLNEJ"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×