"Na Wspólnej" TVN 28.03.2013 odc. 1736. Danka uczy wychowania seksualnego!

Danka rozpoczyna lekcje wychowania seksualnego! Czy poradzi sobie z buzującymi hormonami młodzieży?

Multimedia

W 1736. odcinku Ola ostrzega mamę, że to może być trudne zadanie. Nie myli się - niektórzy chłopcy zachowują się skandalicznie! Obsceniczne uwagi uczniów zaskakują Danutę. Ale Zimińska podejmuje walkę - najbardziej "aktywnemu" młodzieńcowi każe napisać referat na temat seksu oralnego!

CZYTAJ TAKŻE:

"NA WSPÓLNEJ" TVN KWIECIEŃ ODC. 1746. CO SIĘ WYDARZY? OLIVIER ZDRADZI OLĘ?!

Danuta (Lucyna Malec) przygotowuje się do pierwszych zajęć wychowania seksualnego. Ola (Marta Wierzbicka) radzi jej, żeby oszczędziła sobie umoralniających wstępów i od razu przeszła do konkretów. Ostrzega, że młodzież może ją zagiąć już na pierwszej lekcji. Jej słowa okazują się prorocze… Uczniowie pozwalają sobie na niewybredne żarty. Po klasie zaczyna krążyć pornograficzne czasopismo, które Danuta szybko konfiskuje i wyrzuca do kosza. Zaczyna się coraz bardziej denerwować, a to dopiero początek! Jeden z uczniów nadmuchuje prezerwatywę i podrzuca ją do nauczycielki. Danuta przywołuje żartownisia do tablicy. Kiedy chłopak pyta ją o seks oralny, Zimińska każe mu przygotować referat na ten temat. Chłopak stwierdza, że napisze - ale najpierw poćwiczy z koleżanką! Klasa wybucha śmiechem…

Danuta, po powrocie do domu, ma poczucie kompletnej porażki. Skarży się mężowi, że młodzież nie ma żadnych hamulców, a w dodatku używa słownictwa, którego ona kompletnie nie rozumie! Czy Danka poradzi sobie z nowym zadaniem? Przekonamy się już niebawem! Zapraszamy do oglądania odcinków "Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.05 na antenie TVN!

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×