"Na Wspólnej" TVN 8.04.2013 odc. 1740. Ola bierze narkotyki z zazdrości o Oliviera!

Sprawdź, co się wydarzy w 1740. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany w poniedziałek 8 kwietnia o godzinie 20:05 w TVN-ie!

Multimedia

W 1740. odcinku serialu Olivier (Mikołaj Roznerski) organizuje u siebie imprezę, na którą zaprasza swoją dziewczyną Olę (Marta Wierzbicka). Dziewczyna chce wiedzieć, z jakiej okazji odbywa się przyjęcie. Okazuje się, że jej chłopak postanowił wyprawić imprezę dla uczczenia przyjazdu do Polski swojej byłej dziewczyny - Eweliny (Weronika Jaskółka), która pracuje za granicą jako modelka.

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ" TVN KWIECIEŃ ODC. 1746. CO SIĘ WYDARZY? OLIVIER ZDRADZI OLĘ?! "NA WSPÓLNEJ" - ŚMIERĆ MAGDY! IGOR BĘDZIE SAMOTNYM OJCEM!

W czasie imprezy gwiazdą wieczoru jest właśnie Ewelina. W pewnym momencie dziewczyna częstuje Oliviera tabletką ecstasy. Widzi to Ola, która postanawia również zażyć narkotyk. Zaniepokojony chłopak stara się odwieść ją od tego pomysłu, jednak Ola nie daje się przekonać. Niestety, tabletka sprawia, że dziewczyna zaczyna rozrabiać. Jak się później dowiaduje od Oliviera, był on zmuszony powstrzymać ją niemal siłą przed wskoczeniem nago do basenu sąsiadów...

Zobacz, co się wydarzy w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×