"Na Wspólnej". Weronika potrąci młodą kobietę! Trafi do więzienia?! [CO SIĘ WYDARZY]

W najnowszych odcinkach "Na Wspónej" Weronikę czeka prawdziwy dramat! Prawniczka potrąci młodą kobietę, która będzie w poważnym stanie! Mimo to Weronika nie zgłosi się na policję ani nie opowie o tym swojej rodzinie... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Weronika (Renata Dancewicz) już od 16 lat pojawia się na naszych ekranach w "Na Wspólnej". Przez ten czas los jej nie oszczędzał i nie miała w życiu lekko, a teraz znowu stanie przed dramatycznym dylematem!

Ilona trafi do szpitala! Umrze z wycieńczenia?Zobacz więcej

W rozmowie z Tele Tygodniem Renata Dancewicz, serialowa Weronika, opowiedziała o tym, co czeka jej bohaterkę w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej". Okazuje się, że Weronika prowadząc samochód w ciemności i deszczu, poczuje, że w coś uderzyła. Od razu wysiądzie, ale nie zauważy nikogo ani niczego, więc odjedzie. Dopiero później okaże się, że potrąciła młodą kobietę, która została na miejscu wypadku. Niestety jej stan nie będzie dobry i zapadnie w śpiączkę! Choć Weronika jest prawniczką, i wie, że musi się jak najszybciej do tego przyznać, to jednak nie będzie w stanie tego zrobić. Będzie się bała o swoją rodzinę i o to, że trafi do więzienia...

Roztocka stanie przed prawdziwym moralnym dylematem! Jaką decyzję podejmie? Tego dowiemy się już wkrótce!

Eliza odejdzie od Jarka! Ślub zostanie odwołany?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×