"Na Wspólnej" wiosna 2020. Robert zabije człowieka! Jego życie legnie w gruzach? [CO SIĘ WYDARZY]

Już wkrótce życie Roberta z serialu "Na Wspólnej" legnie w gruzach! W trakcie jednej z akcji policjant postrzeli bezbronną dziewczynę... Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku, o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Dla Roberta Tadeusiaka (Dariusz Wnuk) służba w policji jest bardzo ważna. Mężczyzna jest świetnym gliną i stara się wzorowo wykonywać swoje obowiązki. Już niedługo całe jego życie legnie jednak w gruzach...

Dagmara straci pamięć, a jej mąż perfidnie to wykorzysta! Co będzie z Przemkiem? Zobacz więcej

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

W jednym z nowych odcinków serialu "Na Wspólnej" Robert dostanie zgłoszenie o napadzie na kantor. Na miejscu dojdzie do strzelaniny! Tadeusiak przez przypadek postrzeli młodą, nieuzbrojoną dziewczynę, która znajdzie się wśród przestępców. Rana okaże się śmiertelna.

Po feralnej akcji policjant całkowicie się załamie. Zacznie nadużywać alkoholu i stanie się agresywny wobec bliskich. Jego była żona Olga (Gabriela Frycz) zagrozi, że odbierze mu synka, Weronika (Renata Dancewicz) nie będzie mogła znieść jego pijaństwa i wyrzuci do z domu!

Co gorsza, sprawcy napadu będą chcieli zemścić się Robercie i jego rodzinie... Czy Tadeusiak będzie potrafił się pozbierać, aby ochronić swoich najbliższych?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • mmmmmm (gość)

    za dużo tej policji

    28.02.2020 09:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×