"Na Wspólnej". Wojtek zdradzi Żanetę z... mężczyzną?! Czeka go kolejna erotyczna przygoda! [CO SIĘ WYDARZY]

Wojciech Błach zdradził, co czeka jego bohatera w nadchodzących odcinkach serialu "Na Wspólnej"! Będzie się działo, sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Małżeństwo Wojtka (Wojciech Błach) i Żanety (Anna Guzik-Tylka) przeżywa różne wzloty i upadki. Ostatnio małżonkowie postanowili dodać nieco pikanterii swojemu związkowi i zatrudnili sex coacha!

Ewa zostanie poddana elektrowstrząsom? Ostrowski będzie temu przeciwny!Zobacz więcej

Szulcowie w końcu zrezygnowali z usług terapeuty, lecz wszystko wskazuje na to, że wątek erotyczny zostanie pociągnięty dalej! Mówi o nim sam Wojciech Błach w wywiadzie dla "Tele Tygodnia":

Czeka mnie ciekawa, znowu erotyczna przygoda. W tym jedna nawet z senatorem Cieślikiem. Więcej nie powiem, zachęcam do oglądania! Będzie się działo!

Joachim zginie w wypadku! Anastazja dostanie jego nerkę?Zobacz więcej

Czy to możliwe, aby Wojtek zdradził żonę z... jej szefem?! A może Cieślikowie i Szulcowie będą chcieli zabawić się w Swingersów? Trudno to sobie wyobrazić. Zarówno Damian (Waldemar Błaszczyk), jak i Monika (Sylwia Gliwa) raczej mają już dosyć skandali obyczajowych!

Aby poznać dalsze losy Wojtka i jego bliskich, musimy się zatem uzbroić w cierpliwość i śledzić dalsze odcinki serialu "Na Wspólnej"!

Wyśniony seks z Kasią! Darek zdradzi żonę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×