"Na Wspólnej". Z galerii Maksa zostaną skradzione cenne obrazy! Brzozowski będzie miał problemy? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Maks będzie miał bardzo poważne problemy. Z jego zadłużonej galerii zostaną skradzione cenne obrazy przygotowane na wystawę w Dubaju. A policja zamiast mu pomóc zacznie podejrzewać, że to właśnie Brzozowski sfingował całe włamanie... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Maks (Adam Fidiusiewicz) i Filip (Marcin Chochlew) wspólnie prowadzą galerię sztuki. Niestety, od pewnego czasu przynosi ona gigantyczne straty... Ostatnią nadzieją na jej uratowanie jest współpraca z Krenzem (Krzysztof Franieczek), znanym biznesmenem i mecenasem sztuki.

Franek nie trafi za kratki? Przedstawiciel banku przedstawi mu kuszącą propozycjęZobacz więcej

Maks bardzo potrzebuje pieniędzy Krenza, lecz bardzo mu się nie podoba, że bardziej niż sztuką, biznesmen zainteresowany jest... Iloną (Anna Samusionek), którą bezczelnie podrywa nawet w obecności Brzozowskiego. Ostatecznie jednak schowa dumę do kieszeni i podpisze z nim umowę na realizację wystawy w Dubaju.

Krenz od razu opłaci zamówienie i będzie wzorowo wywiązywał się z obowiązków. Zaprosi nawet Maksa do Emiratów, aby mógł osobiście doglądać wystawy. Oczywiście będzie nalegał, aby Brzozowski zabrał ze sobą żonę. Ilona będzie bardzo zadowolona z takiej perspektywy.

Robert zobaczy jak Weronika całuje się z Henrykiem! Jak zareaguje?Zobacz więcej

Pewnego wieczoru Maks otrzyma jednak telefon z policji. Okaże się, że ktoś włamał się do jego galerii i ukradł skrzynie z obrazami przygotowanymi na wystawę w Emiratach! Wydarzenie będzie trzeba odwołać, co bardzo nie spodoba się Krenzowi.

Biznesmen zażąda od Brzozowskiego zwrotu kosztów związanych z organizacją wystawy, kwota będzie opiewać na 200 tysięcy złotych! Filip nie będzie chciał płacić, lecz Maks uzna, że warto podzielić się odszkodowaniem, aby móc liczyć na przyszłą współpracę z milionerem.

Policyjne śledztwo nie będzie jednak przebiegać po myśli Maksa. Okaże się, że tuż przed kradzieżą zginęły klucze do galerii. Policja i ubezpieczyciel zaczną podejrzewać, że Brzozowski sfingował kradzież, aby wyłudzić odszkodowanie. Tymczasem Krenz zażąda pisemnej deklaracji o zwrocie poniesionych kosztów...

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×