"Na Wspólnej" znika z anteny! Co się stało? Kiedy nowe odcinki?

"Na Wspólnej" już od paru lat jest właściwie jedynym polskim serialem, którego nowe odcinki możemy oglądać także podczas wakacji. Teraz jednak znika z TV! Dlaczego? Sprawdź!

Multimedia

"Na Wspólnej" znika z TV!

"Na Wspólnej" jest serialem uwielbianym przez widzów i gości na naszych ekranach od wielu lat. Co więcej, podczas wakacji możemy oglądać jego nowe odcinki, a nie wyłącznie powtórki. To jednak chwilowo się zmieni!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Michał porwany przez Klaudię! To ona zabiła Kingę?! Zobacz więcej

Okazuje się, że fani "Na Wspólnej" będą musieli uzbroić się w cierpliwość, bo czeka ich przerwa w emisji! Serial znika z TVN! Ostatni premierowy odcinek zobaczymy 16 sierpnia, a kolejny, 3275. odcinek, dopiero tydzień później, 23 sierpnia. Taka przerwa jest spowodowana emisją koncertu "Top of the Top Sopot Festival", który zastąpi "Na Wspólnej" w paśmie o 20.

Serial TVN ma już 18 lat! Co wydarzyło się w 1. odcinku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • MAREK BUKOWSKI (gość)

  KRYSTIAN WIECZOREK

  09.09.2021 00:15
 • KRZYSZTOF STELMASZYK (gość)

  RADOSLAW KRZYZOWSKI

  09.09.2021 00:13
 • WLODZIMIERZ MATUSZAK (gość)

  RADOSLAW PAZURA

  09.09.2021 00:11
 • Gość (gość)

  Jaki to był wspaniały film oglądało się go z przyjemnością aż miło, ale jak wpieprzy liście te zdrady to nie idzie oglądać, takie bzdury pokazujecie że śmiechu warte, teraz jeszcze przerywacie go bo festiwal jest ważniejszy, czy reżyser i scenazysci dostali na głowę nie umieją ułożyć podciwych wątków to poco go pokazujecie, zlikwidujcie go nie będzie problemu pogodzimy się z tym że niema pomysłu. Bo jak tak dalej będzie to TVN niech swój kanał zlikwiduje, bo to jest najgorszy.

  06.08.2021 20:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×