"Na Wspólnej". Zuza uwierzy, że Kamil zgwałcił Karinę?! Hoffer będzie załamany... [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Karina będzie gromadzić kolejne "dowody" na gwałt Kamila. Czy nawet Zuza odwróci się od męża? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Karina (Patrycja Soliman) jest wściekła na Hoffera (Kazimierz Mazur), za to, że ten nie chciał iść z nią do łóżka. Postanowi zemścić się na nim w bardzo okrutny sposób... Wrobi go w próbę gwałtu! Czy lekarz zdoła udowodnić swoją niewinność?

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Franek padnie ofiarą szantażu i zostanie aresztowany za kradzież danych z banku! Agnieszka go wykorzystała? Zobacz więcej

Gdy pracownicy szpitala usłyszą krzyki dyrektorki, na miejsce od razu zostanie wezwana policja. Kamil zostanie przewieziony na komisariat i przesłuchany. Do domu wróci w środku nocy. Rankiem będzie chciał wyjaśnić wszystko Zuzie (Małgorzata Socha), ale nie zdąży, bo zostanie pilnie wezwany do szpitala.

Ostrowski (Marek Kalita) doradzi mu, aby jak najszybciej znalazł sobie dobrego adwokata i nie zbliżał się do Kariny. Kamil jednak nie posłucha i pójdzie porozmawiać z szefową. Ta jednak odegra kolejną scenkę i zacznie udawać zastraszoną ofiarę. Całe zajście zostanie nagrane przez Adamskiego (Tomasz Piątkowski)...

Serial TVN ma już 18 lat! Co wydarzyło się w 1. odcinku?Zobacz więcej

Zuza i Ula (Sherazade Wolff) nie będą wiedziały, co o tym wszystkim myśleć. Przestaną odbierać telefony od Kamila. Załamany Hoffer jeszcze raz skonfrontuje się z Kariną. Król cynicznie oznajmi, że cieszy ją jego nieszczęście – a za chwilę całkowicie go zniszczy. Lekarz nie będzie wiedział, co zrobić.

Załamany Kamil wróci do pustego mieszkania i... sięgnie po butelkę. Następnego dnia Roman (Waldemar Obłoza) znajdzie kompletnie pijanego syna. Czy zdoła mu pomóc?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Ewa (gość)

  Co się tak nakręcacie? Przecież to serial ...a w ogóle to w tej ri obsadzili taka niesympatyczna aktorkę i do tego brzydka...

  03.02.2021 09:52
 • Maark (gość)

  A to bladz

  03.02.2021 09:12
 • Ala (gość)

  Zuzo niewierz tej oszustce to zemsta , ze nie pokryl Kamil jej , ufaj twojemu mezowi , ona go oczernia i msci sie na nim .

  02.02.2021 12:55
 • Dola (gość)

  Ta wredna su::: a takie lanie do lasu przywiazac do drzewa i wychlostac jak bandytke , co ona znaczy w zyciu aktorskim .

  02.02.2021 12:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×