Na Wspólnej

"Na Wspólnej". Ola Zimińska znów pojawi się w serialu? Fani dopytują o to Martę Wierzbicką, a ta... musi milczeć. To może oznaczać, że coś jest na rzeczy!

Ola Zimińska już od pięciu lat nie jest częścią serialu "Na Wspólnej". Córka Danki i Marka wyjechała za granicę, a ostatnio pojawiła się w produkcji na ponownym ślubie swoich rodziców. Fanom jednak bardzo brakuje Oli. Dopytują więc grającą ją aktorkę Martę Wierzbicką o jej powrót do serialu. Wszystko wskazuje, że coś jest na rzeczy!

01.07.2022Na Wspólnej

"Na Wspólnej" na starych zdjęciach. Uwodzicielska Ilona Wrońska, młodziutki Jakub Wesołowski, zagubiona Marta Wiśniewska. Tak kiedyś wyglądała obsada serialu TVN

Serial "Na Wspólnej" ma już 19 lat. Pamiętacie, jak wyglądały jego początki i kto występował w tej produkcji? Na fotografiach sprzed lat niektórych trudno rozpoznać. W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia z początków serialu "Na Wspólnej". Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała obsada serialu TVN. Kto zmienił się najbardziej?

01.07.2022Na Wspólnej

"Na Wspólnej". Ogromna przemiana Marty Wierzbickiej! Aktorka pochwaliła się swoją wymarzoną sylwetką. Jak na przestrzeni lat zmieniła się serialowa Ola Zimińska?

Marta Wierzbicka zyskała rozpoznawalność za sprawą roli Oli Zimińskiej w serialu "Na Wspólnej". Widzowie przez lata mogli podziwiać, jak na ekranie zmieniała się wówczas nastoletnia aktorka. Jednak swego czasu miała ona niemałe problemy z zaakceptowaniem własnego ciała. Udało jej się jednak osiągnąć wymarzoną sylwetkę, czym dziś chętnie chwali się w sieci. Jak przez lata zmieniała się serialowa Ola Zimińska?

22.06.2022Na Wspólnej

"Złotopolscy". Klaudia Halejcio już dawno tak nie wygląda. Pokazujemy, jak aktorka zmieniła się od początku swojej kariery. Pamiętacie ją z czasów "Złotopolskich"?

Klaudia Halejcio od lat jest jedną z najpopularniejszych aktorek i osobistości telewizyjnych w naszym kraju. Przez wielu jest uznawana również za jedną z najpiękniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Pokazujemy, jak wyglądała aktorka, gdy dopiero zaczęła zdobywać rozpoznawalność. Od czasu jej pierwszej poważnej roli zmieniła się nie do poznania.

12.06.2022Złotopolscy

"Pierwsza miłość". Tak mieszka Grażyna Wolszczak! Stylowa kuchnia i imponująca garderoba w mieszkaniu gwiazdy seriali robią wrażenie

Grażyna Wolszczak od lat uważana jest za jedną z najpopularniejszych i najpiękniejszych polskich aktorek. Gwiazda seriali jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami kulisami ze swojego życia zawodowego i prywatnego, a także tym, jak obecnie mieszka. Na największą uwagę zdecydowanie zasługuje imponująca garderoba, a także kuchnia, z której aktorka jest wyjątkowo dumna.

09.06.2022Pierwsza miłość

"Ranczo". Jacek Kawalec pochwalił się zdjęciami z córką. Kalina jest dziś nie do poznania! Kiedyś często towarzyszyła ojcu na imprezach. Co dziś robi?

O Jacku Kawalcu zrobiło się w ostatnim czasie głośno, gdy został wokalistą kultowego zespołu "Budka Suflera". Aktor, znany między innymi z serialu "Ranczo", prywatnie ma dwójkę dzieci. Córka niegdyś często towarzyszyła mu na imprezach branżowych, ale jakiś czas temu zniknęła ze świata publicznego. Teraz Kawalec podzielił się z fanami zdjęciami z Kaliną. Kobieta jest dziś nie do poznania!

03.06.2022Ranczo

Najpiękniejsze śluby w polskich serialach. Te uroczystości zapamiętamy na długo! Które były spektakularne, a które kameralne?

Śluby w polskich serialach. Bohaterowie polskich seriali bardzo często stają na ślubnym kobiercu, a widzowie uwielbiają ślubne odcinki! Śluby w polskich serialach bywają spektakularne, ale zdarza się również, że serialowe pary decydują się na bardziej kameralną uroczystość. W obu przypadkach nie brakuje jednak emocji i uniesień. Przeżyjmy więc jeszcze raz najpiękniejsze śluby w polskich serialach!

03.06.2022Ranking

"Na Wspólnej". Joel Valencia to ukochany Pauliny Chapko. Para spodziewa się dziecka! Ekwadorski piłkarz urodził się, gdy jego mama miała 13 lat

Ciąża Pauliny Chapko, polskiej aktorki, którą fani seriali znają doskonale, była jednym z największych zaskoczeń w ostatnim czasie w polskim show-biznesie. Chociaż plotki o niej pojawiały się już od lutego, to aktorka potwierdziła je dopiero teraz. Ojcem dziecka i partnerem 36-letniej Pauliny Chapko jest 27-letni Joel Valencia, znany ekwadorski piłkarz. Życie go nie rozpieszczało.

19.05.2022Na Wspólnej

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×