"Na żywo z czerwonego dywany: Billboard Music Awards 2015" na antenie E!

Giuliana Rancic i Terrence Jenkins powracają na czerwony dywan wraz z gwiazdą Pitch Perfect 2, Flulą Borgiem, by zaprezentować widzom najbardziej ekscytujące kreacje z gali Billboard Music Awards 2015.

Multimedia

"Na Żywo z Czerwonego Dywanu: Billboard Music Awards 2015" już 17 maja o północy tylko na antenie E!

Najważniejsze chwile z czerwonego dywanu zawsze można zobaczyć na E!. Tym razem nie będzie inaczej, gdy kultowa prowadząca Giuliana Rancic i Terrence Jenkins nadawać będą z MGM Grand w Las Vegas podczas jednego z najważniejszych dorocznych wydarzeń muzycznych – gali Billboard Awards. Na imprezie pojawią się takie gwiazdy, jak Taylor Swift, Britney Spears, Iggy Azalea, Nick Jonas, One Direction czy Nicki Minaj, a prowadzący E! nie przegapią żadnej okazji, by przeprowadzić z nimi ekscytujące wywiady. Dodatkowo Flula Borg, niemiecki DJ i gwiazda najnowszego kinowego przeboju Pitch Perfect 2 dostarczy widzom wszystkich informacji dotyczących wydarzeń w social mediach, które towarzyszyć będą gali.

Polscy widzowie będą mieli okazję obejrzeć powtórki programu już w poniedziałek, 18 maja, o godzinach 17.00, 19.00 i 23.00, we wtorek 19 maja o godzinie 16.00, a w środę 20 maja o godzinach 9.00 i 14.00. Wszystkie powtórki nadawane będą z polskim lektorem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×