"Nad rozlewiskiem" nowe odcinki TVP1. Co się wydarzy? Kasia umrze!

"Nad rozlewiskiem" nowe odcinki - już niedługo zostaną zakończone zdjęcia do kolejnej części sagi. Co się wydarzy? Wiadomo już, że Kasia umrze!

Multimedia

"Nad rozlewiskiem" nowe odcinki - 5. sezon serialu zapewni widzom wiele wzruszeń. Chwile radości będą przeplatały się ze smutnymi wydarzeniami.

- Cisza zwiastuje bardzo dużo, bo cisza jest zawsze przed burzą. Mam nadzieję, że w tym 5. sezonie zaskoczymy widzów. Ta cisza tylko tak pozornie spokojnie brzmi, ale życiu naszych bohaterów bardzo dużo się wydarzy - zdradziła "Światowi seriali" Małgorzata Kalicińska, producent serialu. [sc] CZYTAJ TAKŻE: JOANNA BRODZIK O "ROZLEWISKU": BYŁOBY TO FAJNE POŻEGNANIE POWSTANIE "ROZLEWISKO 5"[/sc]

"Nad rozlewiskiem" nowe odcinki - Wiadomo już, że jednym z najtrudniejszych dla bohaterów serialu przeżyć będzie śmierć Kasi (Agnieszka Mandat). Kobieta, która niegdyś była zakochana w mieszkającym w sąsiedztwie Czarku, regularnie odwiedza grób zmarłego przed laty ukochanego. Podczas tych wizyt opowiada mu o wszystkich radościach i smutkach. I to właśnie przy grobie Czarka Kasia umrze.

Jak czytamy w "Świecie Seriali", to na ławeczce przy grobie dawnego chłopaka Kasia wypowie swoje ostatnie słowa:

- Tęsknię za Basią... I chcę, żeby już przyjechała. I chcę, żeby Sławek wrócił do Pauli. I żeby znowu było lato. Żeby wszyscy wrócili nad rozlewisko! - powie pewnego dnia Czarkowi, gdy po raz kolejny pójdzie z kwiatami na jego grób.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: BĘDZIE 5. SEZON "NAD ROZLEWISKIEM"! SERIAL JEDYNKI "NAD ROZLEWISKIEM" PRZYCIĄGA MILIONY WIDZÓW[/sc]

Mówiąc to, zamknie oczy, przechyli głowę i po prostu zaśnie z lekkim uśmiechem na twarzy. W takiej pozycji znajdzie ją Małgosia (Joanna Brodzik). Początkowo uzna, że Kasia tylko śpi, jednak gdy kobieta nie zareaguje na próby obudzenia jej, Jantar zrozumie, że Król odeszła. Wiadomo już, że Małgosia bardzo przeżyje śmierć bliskiej osoby...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×