"Nad rozlewiskiem" od 2 grudnia w Jedynce

2 grudnia o godz. 20.20 TVP1 pokaże premierowy odcinek bardzo lubianej przez miliony widzów produkcji "Nad rozlewiskiem" w reżyserii Adka Drabińskiego.

Multimedia

Czwarta seria serialu o życiu Małgosiu, jej rodziny i przyjaciół zaskoczy między innymi scenerią - po raz pierwszy zimową.

Serial "Nad rozlewiskiem" jest kontynuacją opowieści o trzech pokoleniach kobiet, których losy splatają się ze sobą. Tak, jak w poprzednich trzech seriach ("Domu nad rozlewiskiem", "Miłości nad rozlewiskiem" i "Życiu nad rozlewiskiem"), główną bohaterką jest Małgosia Jantar, którą odgrywa Joanna Brodzik. Jej perypetiom życiowym na łonie mazurskiej przyrody towarzyszą dwie, równie ważne postacie - mama Basia i córka Marysia.

CZYTAJ TAKŻE: JESIEŃ BEZ BRODZIK I "ROZLEWISKA" JOANNA BRODZIK W NOWYM "ROZLEWISKU..."

Przedostatni sezon serialu skupiał się wokół trzech wydarzeń: Basia napisała i wydała wspomnienia, Marysia przeżywała poważny kryzys w swoim małżeństwie z Kubą, a Małgosia po rozwodzie z Konradem odkryła, że to właśnie on był jedyną i największą miłością jej życia.

W czwartej odsłonie serialu "Nad rozlewiskiem" w życiu bohaterów nie zabraknie nieoczekiwanych zwrotów akcji. Istnienie rozlewiska - tego wyjątkowego miejsca, od którego wszystko się zaczęło - zostanie poważnie zagrożone budową dużej przelotowej drogi. Będą też wspólne święta Bożego Narodzenia, konfrontacja Małgosi z Konradem oraz Marysi z Kubą, w wigilijną noc Wrona nieoczekiwanie zacznie rodzić, miłość Basi i Tomasza będzie rozkwitać a Sławek i Paula zaczną budować dom. Ale to nie wszystko, co czeka na fanów serialu. Największa tajemnica zostanie odkryta jak zwykle na końcu.

W serialu, poza dobrze znanymi nam już postaciami, zobaczymy też nowych, epizodycznych bohaterów. Na ekranie pojawią się: Agnieszka Michalska, Mariusz Drężek, Waldemar Obłoza i Robert Janowski.

Zdjęcia do czwartego sezonu serialu były realizowane w podwarszawskim Konstancinie i mazurskiej Ostródzie.

Trzynastoodcinkowy serial "Nad rozlewiskiem" w reżyserii Adka Drabińskiego będzie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20.20, od 2 grudnia w TVP1.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×