"Nad rozlewiskiem" TVP1 24.02.2013. Co się wydarzy w ostatnim odcinku? Kto opuści Mazury?

W niedzielę 24.02 zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu "Nad rozlewiskiem".

Multimedia

Po czterech sezonach skończy się serial "Nad rozlewiskiem". W 13. odcinku 4. serii sen z powiek mieszkańców Mazur będą spędzać plany budowy autostrady przez rozlewisko. WIelu sąsiadów Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) zdecyduje się opuścić to miejsce i zamieszkać gdzie indziej. Na przykład Paula (Anna Czartoryska) wraz z dziećmi przeprowadzi się do pięknego domu, oddalonego od pensjonatu o 50 kilometrów, a Elwira i Orest będą poważnie rozważać przenosiny do Warszawy. Nawet Małgosia w pewnym momencie zacznie myśleć nad sprzedażą pensjonatu i przeniesieniem w inne miejsce. Na plany i poczynania znajomych z niepokojem patrzy Marysia (Olga Frycz), która przecież dopiero niedawno przeniosła się na Mazury, by być z ukochanym leśniczym Krzysztofem (Mateusz Janicki).

CZYTAJ TAKŻE: SERIAL JEDYNKI "NAD ROZLEWISKIEM" PRZYCIĄGA MILIONY WIDZÓW "NAD ROZLEWISKIEM" ZYSKAŁO KOLEJNYCH WIDZÓW

Jednak smutna decyzja władz o budowie autostrady nie zepsuje radosnego wydarzenia, czyli podwójnego ślubu - Basi i Tomasza oraz Ewy i Henryka. Według Małgosi, będzie to ostatnia wielka impreza nad rozlewiskiem. Zakochane pary przysięgną sobie miłość na Mostku Zakochanych, który zaprojektował Konrad (Piotr Grabowski). W czasie wesela okaże się, że władze zdecydowały się zrobić prezent młodym małżonkom i zrezygnowały z pomysłu budowy drogi. Nikt nie będzie jednak wiedział, że to zasługa zdeterminowanego Krzysztofa, który obiecał sobie, że nie pozwoli zniszczyć rozlewiska.

Czy zmiana decyzji przez władzę wpłynie na decyzje mieszkańców? Czy zdecydują się pozostać w urokliwym, mazurskim otoczeniu? Czy jednak wyjazd okaże się zbyt kuszącą opcją? Koniecznie obejrzyjcie ostatni odcinek serialu "Nad rozlewiskiem"!

CZYTAJ TAKŻE: "ANNA GERMAN" - NOWY SERIAL W TVP1 OD 22 LUTEGO NOWY SEZON "PRZYJACIÓŁEK" JUŻ OD 28 LUTEGO! PRZECZYTAJ, CO SIĘ WYDARZY!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×