Nadal nie ma dawcy szpiku dla Nergala

Podobno nie ma odwrotu. Przeszczep szpiku jest konieczny.

Multimedia

Taka informacja pojawiła się ostatnio w prasie przy okazji newsa o tym, że Adam Darski (Nergal) przechodzi aktualnie drugą serię chemioterapii. Przeszczep jednak wydaje się być nieunikniony.

Niestety, mimo takich rokowań ciągle jest jeden problem. Do tej pory nie znalazł się dawca dla Nergala. Mimo głośnej akcji związanej z ratowaniem jego i wielu tysięcy chorych na białaczkę w Polsce ludzi, Darski ciągle czeka na dobrą wiadomość “Jest dawca".

Koledzy Nergala z zespołu Behemtoh, Orion i Inferno apelowali w porannym programie Pytanie na śniadanie o pomoc dla swojego przyjaciela.

***Nadal nie znalazł się dawca.

Wystarczy wejść na stronę www.dkms.pl. W przeciągu tygodnia przyślą nam specjalną pałeczkę, którą trzeba włożyć do buzi i odesłać w załączonej kopercie …***

Czytaj także: Nergal chory na białaczkę Chory Nergal nie nawróci się: Po moim trupie!!! Ważny apel na nodze seksownej gwiazdy

Komentarze

Skomentuj
 • ??? (gość)

  A moze warto sie zacząć modlić o dawcę... taki cwany byles... spokorniales.... wspolczuję ale moze to ostatnia sznasa???

  10.09.2010 22:50
 • ... (gość)

  No tak tu to w ciągu tyg do domu przyślą próbnik. Zwykły zjadacz chleba nie ma szans na taką pomoc w szukaniu dawcy. Czy to jest uczciwe ???

  07.09.2010 20:58
 • Bartek (gość)

  Jeśli Nergal czci zło, to dlaczego pomagać jemu, czyli złu?

  07.09.2010 18:13
 • AN (gość)

  ŻYCZĘ ZDROWIA! MOŻE WARTO BY NERGAL CZY JAK MU TAM ZACZĄŁ MODLIĆ SIĘ DO SWEGO DIABŁA....

  07.09.2010 13:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×