"Nadzieja i miłość". Turecki serial znowu w TV! Kiedy pierwszy odcinek? [CO SIĘ WYDARZY]

"Nadzieja i miłość" - turecki serial znowu w TV! Ponownie wyemituje go TVP2, w zastępstwie za "Cenę miłości". O czym jest serial i kiedy zobaczymy pierwszy odcinek? Poznaj szczegóły!

Multimedia

"Nadzieja i miłość" odcinek 1. w poniedziałek, 14.01.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

TVP2 ponownie wyemituje turecki serial "Nadzieja i miłość". Pierwotnie był on pokazywany w drugiej połowie 2017 roku, gdy także zastępował w ramówce Telewizyjnej Dwójki "Cenę miłości". O czym jest?

Oto bohaterowie nowej tureckiej telenoweli! Kto jest kim w serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Nadzieja i miłość" to historia współczesnej patchworkowej rodziny z przedmieść Stambułu opowiedziana z perspektywy 23-letniej teraz Umut (Gizem Karaca). Po śmierci jej ojca, matka, Zeliha, wyszła ponownie za mąż za wdowca z trójką dzieci, taksówkarza Zafera. Umut miała wtedy 8 lat. Trudno jej było wychowywać się z przyrodnim rodzeństwem i konfliktowym ojczymem.

Pracująca w zakładzie fryzjerskim Umut zostaje poproszona, by wziąć udział w bankiecie organizowanym przez stałą klientkę zakładu, producentkę filmową Asude (Laçin Ceylan). Podczas przyjęcia dziewczyna ma zastąpić modelkę. Na bankiecie pojawia się pewien przystojny birbant i bogacz, Ozan (Şükrü Özyldz). Śliczna Umut natychmiast wpada mu w oko. Postanawia być bliżej niej i zatrudnia się w tym samym zakładzie fryzjerskim. Udaje też, że mieszka w pobliżu, aby jej towarzyszyć w drodze do pracy z powrotem.

Tureckie seriale, które powinny być pokazane w polskiej telewizji [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze tureckie seriale

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Polak (gość)

    Dzieki lewej partii PiS i temu ze zlewicowala ona telewizje, za pieniadze podatnikow pokazywane sa tureckie seriale ktore w wiekszosci ksztaltuja nienawisc i przemoc. Prosze sobie zobaczyc co jest na TP 2 o 17:15 codziennie, albo o 14:00 na TP1. Szok. Kolejne klamstwo Lidera Lewicy Jarka K. Niby nie lubi innych ludzi a jednak stawia ich i tak wyzej niz Polakow. Tak samo jak mowi ze jest przeciwko komunie, a jest za nia, i gdyby nie ona to nie mialby ani domku ceglanego, ani wyksztalcenia.

    17.01.2019 21:33
  • Fakt (gość)

    Jaką wodę z mózgu? Jak ktoś myśli, to widzi co dobre, co złe , interesujące lub nudne, Rozkminia! Przychylam się do kupienia ASI , to ciekawy serial , no i do tego Tuba i Murat. To jest para - ISiA gwarantuję, wody z mózgu nie będzie;) Aha, jeszcze jedno ....uj piszemy przez "ch" ;)

    01.01.2019 20:39
  • xyz (gość)

    KIEDY BĘDZIE ASI, ASI, ASI ?????!!!!!!!!! Panie Kurski, pogoń pan do roboty ludzi pracujących w dziale seriali. Niech czytają wpisy internautów. Bazujecie na tureckiej produkcji, to kupujcie seriale coś warte. Wydajecie pieniądze na miernotę typu Elif, a tyle jest naprawdę ciekawych produkcji, z ASI !!!!! NA CZELE !!!!!!!!! Do Gościa : Moda na sukces była interesująca do pewnego momentu, potem to już tam każdy z każdym i co za tym idzie beznadzieja!!!!! Do Isi : Jaką wodę z mózgu? Poznajemy realia tureckie, dla nas dziwaczne, ale dają nam pewien obraz Turcji zachodniej bardziej postępowej i wschodniej zacofanej. To nie woda z mózgu tylko cel poznawczy! . Na czym przepraszam się wzorujemy po obejrzeniu tureckich seriali? Jakiś przykład?! No chyba, że ktoś rodziców zaczyna się słuchać:) Albo jakiś facet zaczyna prać żonę- to źle (ale chłopy raczej nie oglądają) Ja na niczym się nie wzoruję, ale potrafię dostrzec pozytywy i negatywy. wielu aktorów przystojnych, super grających, śliczna muzyka i piękne zdjęcia.

    01.01.2019 20:21
  • A (gość)

    A P KURSKI KIEDY BĘDZIEMY OGLĄDAĆ ASI

    29.12.2018 22:00
  • A (gość)

    A P KURSKI KIEDY BĘDZIEMY OGLĄDAĆ ASI

    29.12.2018 21:59
  • A (gość)

    A P KURSKI KIEDY BĘDZIEMY OGLĄDAĆ ASI ASI

    29.12.2018 21:58
  • MAŃKA (gość)

    Bardzo lubię oglądać 📺 serial turecki!

    29.12.2018 14:47
  • Info (gość)

    Ludzie ja kanałów tp nie włączam od 20 lat jak dostałem dostęp do kanałów o normalnym poziomie i już nie ma nerwów więc spokojnie wy też tak zróbcie. Tp będzie miało coraz mniej pieniędzy bo to jest taka skarbonka kto dochodzi do władzy to z niej se bierze kasę i do własnych kieszonek.

    28.12.2018 17:36
  • Fircia (gość)

    Oczywiście będzie premiera jak łzy cennet sie skończą

    28.12.2018 15:14
  • Turek (gość)

    Ludzie, rozwalacie system tym pisaniem o powtórkach... Od początku, kiedy TVP2 dało w to pasmo tureckie seriale miało być to pasmo powtórkowe, bo uwierzcie, ale większość społeczeństwa o 13:15 jest w pracy lub w szkole i bez sensu jest zakupować premierę. Za kilka tygodni skończy się "Łzy Cennet" i będzie premiera.

    28.12.2018 10:16
  • Alan (gość)

    Ciekawe jaką ma kuśkę ten z lewej.

    28.12.2018 09:20
  • isia (gość)

    Te wszystkie seriale robia sieczke z mozgu. Naogladacie sie glupot, a potem sie wzorujecie na tym. Abonament trzeba placic, a w TV jeden wielki HUJ!!!!!

    28.12.2018 07:39
  • Fanka (gość)

    Julko pełna zgoda,o serial Asi nie można się doprosić,nasza TV jest głucha na głosy widzów.Wspaniałe Stulecie to serial z rozmachem już minął i chcemy nowych seriali.Nadzieja i miłość już znana,ale Sükrü można oglądać jeszcze raz .Umut przy nim nabiera blasku .Co zrobić , nie ma funduszy na nowe,trzeba się zadowolić powtórkami.

    28.12.2018 05:56
  • Julka (gość)

    To prawda, serial dość niespodziewanie zakończono, bo miał słabą oglądalność, dlatego ostatni odcinek "Nadziei i miłości" szybko zamykał wątki i sprawiał wrażenie niedokończonego. U Turków liczy się oglądalność i niekoniecznie im podoba się to, co nam nie i odwrotnie. Gizem Karaca, należy do średnio zdolnych aktorek w serialu jest dość sztywna, a z ciekawostek - w 2016. znalazła się w grupie 50. aktorów i celebrytów, którzy dostali po 10. miesięcy w zawieszeniu, za posiadanie haszyszu. Zakupiono kilka tureckich seriali i teraz będą w kółko je powtarzać :( Powyżej jest też mowa , z ena 1. miejscu znajduje sie ciągle "Wspaniałe stulecie". Moim zdaniem, przed kilkoma laty był to dla nas film widowiskowy, piękne stroje, harem , Roksolana, ale tak na dobrą sprawę prawdziwa historia była w tle, a na czoło wysuwały się niekończące intrygi pałacowe, pod koniec ...do znudzenia i osobiście nie obejrzałabym tego serialu w całości po raz drugi. Może wyrywkowo... Fajnym serialem jest "Miłość na wynajem" I"Zapach truskawki" czy "Dolunay" - Pełnia....o "ASI" pisałam wielokrotnie , ale w telewizji pracują GŁUSI !!!!!!!!!!!!

    28.12.2018 00:14
  • Lila do Magnolia (gość)

    Serial był do końca z powycinanymi scenami

    27.12.2018 20:06
  • Alina (gość)

    Serial był pokazany cały. W Turcji więcej nie nakręcili, bo oglądalność była słaba.

    27.12.2018 17:59
  • Magnolia (gość)

    Moze teraz pokazą do konca?

    27.12.2018 17:38
  • sabixabi (gość)

    Porażka... Widać, że krucho w TVP z kasą. Lecą z powtórkami, byle by tylko nie kupować licencji na nowe seriale. Ale zmiłujcie się, przecież ten serial nie leciał 5-10 lat temu, tylko rok temu.

    27.12.2018 17:26
  • Gość (gość)

    Znowu jakiś Turecki szmatlawiec ciekawe kto to ogląda zamiast wrócić Moda na sukces a nie jakieś pierdoly

    27.12.2018 16:18
  • Maria Kosmala (gość)

    Znowu powtórka?! Jest tyle świetnych seriali Asi, Narzeczona ze Stambułu itd.które można by przetłumaczyć albo odkupić od grup to nie! Kręcimy się jak gówno w przeręblu. Nie wszyscy co oglądają te seriale cierpią na demencję!

    27.12.2018 15:00
NowszeStarsze