"Nadzieja". Nicole Kidman zagra w serialowej wersji norweskiego kandydata do Oscara! Gwiazdor "Czarnobyla" powtórzy swoją rolę?

Amazon Studios nabyło prawa do norweskiego filmu "NADZIEJA", na podstawie którego ma powstać serial. Główną rolę żeńską zagra Nicole Kidman, która jest także producentem wykonawczym. Serial zostanie wyprodukowany dla Amazona właśnie przez firmę producencką należącą do Kidman - Blossom Films.

Multimedia

"Nadzieja" oparta jest na prawdziwej historii i osobistych przeżyciach duńskiej reżyserki Marii Sødahl. Film jest subtelną i wzruszającą opowieścią o miłości w obliczu choroby, życiowych priorytetach i potrzebie bliskości. Obraz otrzymał wiele nagród na światowych festiwalach, jest także norweskim kandydatem do OSCARA, i już 9 lutego będzie wiadomo czy znalazł się na tzw. shortliście oscarowej.

W kinowej wersji filmu brawurowo zagrali Andrea Braein Hovig oraz Stellan Skarsgard, doskonale znany polskiej publiczności z takich produkcji jak: "Czarnobyl", "Człowiek, który zabił Don Kichota", "Dogville" czy "Buntownik z wyboru". Fani produkcji nie ukrywają, że chętnie zobaczyliby Skarsgarda także w nowej wersji tej opowieści.

Nicole Kidman zagra i wyprodukuje serial dla Amazona. Pierwowzór to sztuka teatralnaZobacz więcej

Kiedy w Wigilię Bożego Narodzenia główna bohaterka dowiaduje się, że ma nawrót choroby i nieoperacyjnego raka mózgu, życie bohaterów rozpada się na kawałki i ulega przewartościowaniu. Troska miesza się ze skrywanymi od lat pretensjami, a trudnemu do okiełznania lękowi towarzyszy frustracja. Kolejne tygodnie pokażą, czy Anja i Tomas odnajdą w sobie uczucie, które kiedyś ich połączyło, oraz czy będą w stanie przejść przez ten rodzinny dramat razem.

Data premiery serialu nie jest jeszcze znana. Za to film "Nadzieja" możecie znaleźć m.in. w serwisie mojeekino.pl.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×