Najbardziej niedoceniane seriale dostępne na HBO Max. Warto je nadrobić!

Szukasz pomysłu na ciekawy serial wieczorem? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka tytułów dostępnych na HBO Max, które są raczej niedocenione. W zestawieniu znalazły się zarówno lżejsze seriale jak i na przykład science fiction. Co warto obejrzeć?

Multimedia

Niedoceniane seriale HBO Max

Nie wszystkie seriale cieszą się ogromnym powodzeniem, są wychwalane w mediach i zdobywają mnóstwo nagród. Na platformach streamingowych dostępnych jest mnóstwo mniej docenianych produkcji. Przygotowaliśmy dla Was subiektywny ranking właśnie takich seriali, które są dostępne na HBO. Wśród nich są seriale z różnych gatunków, spośród których z pewnością znajdziecie coś dla siebie!

Zobacz galerię

Trzy żony i on

Naszą pierwszą propozycją jest serial Trzy na jednego,którego oryginalny tytuł brzmi Big Love. Produkcja opowiada o współczesnym Mormonie-poligamiście, który mieszka w małym miasteczku wraz z trzema żonami i siedmiorgiem dzieci.

Są ciekawe, choć bardzo niedocenione. Zobacz, jakie seriale warto obejrzeć na Netfliksie! Zobacz więcej

Produkcja doczekała się aż pięciu sezonów!

Trzy rodziny, trzy domy, siedmioro dzieci - dużo kłopotów. Nietypowa amerykańska rodzina żyje wokół wspólnego podwórka i basenu. Kobiety ustalają między sobą grafik, w którym z domów ich wspólny mąż spędzi kolejną noc. Ale nie wszystkim istniejący układ odpowiada, bo niektóre są bardziej zazdrosne od innych...- czytamy w opisie serialu.

Macie ochotę na dramat z elementami fantasy? Jeśli jeszcze nie widzieliście Carnivale, to coś dla Was.

Podczas Wielkiego Kryzysu, chłopiec z farmy w Oklahomie, oraz charyzmatyczny pastor dowiadują się, że są głównymi graczami w grze przedstawicieli Nieba i Piekła. “Carnivale” to historia cyrku, który wędruje przez Wielkie Równiny. Opowieść skupia się na tajemniczym osiemnastoletnim zbiegu o ukrytych zdolnościach, który przyłącza się do Carnivale’u oraz charyzmatycznym, zagadkowym kaznodziei, których ścieżki się skrzyżują. 12-odcinkowy serial pokazuje świat globalnego niepokoju, gdzie zło powstaje a Wielki Kryzys powoduje ekonomiczne i społeczne spustoszenie w Ameryce - brzmi opis dostępny na HBO.

Polecamy seriale na jesienne wieczory. Co warto oglądać?Zobacz więcej

Jeśli chcecie zobaczyć tę produkcję, uprzedzamy, że Carnivale kończy się na drugim sezonie. Zakończenie serialu po drugim sezonie, które pozostawiło mnóstwo wątków bez wyjaśnienia, zdenerwowało wielu widzów. Mimo wszystko, to pozycja warta obejrzenia!

Jakie seriale HBO są najbardziej niedocenione? Zobacz wszystkie w galerii

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×