Najbardziej oczekiwane seriale HBO 2017 roku. Które produkcje warto oglądać w nowym roku? [GALERIA]

Prezentujemy Wam najbardziej oczekiwane seriale HBO 2017 roku. Na które produkcje warto czekać w nowym roku? Które seriale mogą okazać się hitami stacji? Sprawdźcie!

Multimedia

Początek nowego roku to dla miłośników seriali doskonały okres. W ramówkach stacji pojawia się mnóstwo nowych propozycji, nie brakuje również informacji o serialach, których premiery są zaplanowane w rozpoczynającym się roku. Dziś przyjrzymy się najciekawszym serialowym propozycjom stacji HBO na 2017 rok. Które produkcje warto oglądać w nowym roku?

CZYTAJ TAKŻE:

SERIALE 201 7. PREMIERY ZAGRANICZNYCH SERIALI W 2017 ROKU [GALERIA] "TABOO" MROCZNY SERIAL BBC I FX Z TOMEM HARDYM W ROLI GŁÓWNEJ. BĘDZIE HIT? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"WIELKIE KŁAMSTEWKA". NOWY MINISERIAL HBO Z REESE WITHERSPOON I NOCOLE KIDMAN [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nowy siedmioodcinkowy miniserial produkcji HBO "Wielkie kłamstewka", czy przedostatni sezon "Gry o tron"? Na które produkcje stacji HBO warto zwrócić uwagę w 2017 roku? W galerii prezentujemy najbardziej oczekiwane seriale HBO 2017 roku. Wśród naszych propozycji znalazły się zarówno serialowe premiery, jak kolejne bądź ostatnie sezony dobrze znanych produkcji.

Zobacz galerię

Które seriale warto nadrobić?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×