Najciekawsze filmy o zwierzętach! "Pokot", "Okja", "Mój przyjaciel Hachiko" i inne nietuzinkowe propozycje

Fascynujący świat zwierząt zawsze stanowił wielką inspirację dla twórców kina! Wybraliśmy dla was 15 ciekawych filmów, które mogą spodobać się nie tylko miłośnikom zwierząt. Sprawdźcie naszą galerię!

Multimedia

Zwierzęta, nasi "bracia mniejsi", są dla niejednokrotnie tak samo ważni jak członkowie rodziny. Człowiek współegzystuje ze zwierzętami od samych początków swojego istnienia, a nasze stosunki z innymi stworzeniami układały się różnie.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Barbara Kurdej-Szatan, Andrzej Piaseczny i inni kochają czworonogi! Oto psy gwiazd!Zobacz więcej

Fascynujący świat zwierząt wielokrotnie stanowił inspiracje dla filmowców. Zwierzęta są bohaterami zarówno filmów przyrodniczych i dokumentalnych, jak i produkcji fabularnych czy animacji. Część filmów skupia się na przyjaźni pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem, inne pokazują różne zagrożenia, a jeszcze inne wykorzystują świat zwierząt do opowiedzenia o czymś zupełnie innym.

W naszej galerii znajdziecie 15 fascynujących filmów, w których bardzo ważną rolę odgrywają zwierzęta. Na liście znalazły się zarówno międzynarodowe hity, jak i mniej znane produkcje. Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×