Najciekawsze momenty z życia księcia Harry'ego oraz księżnej Meghan w 2018 roku. Royal Wedding to nie wszystko! [WIDEO+ZDJĘCIA]

2018 był bardzo ważnym rokiem w życiu księcia Harry'ego oraz księżnej Meghan. W maju para wzięła ślub, natomiast w październiku ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Zobaczcie krótkie podsumowanie ich publicznych wystąpień w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Multimedia

Royal Wedding księcia Harry'ego oraz księżnej Meghan

Rok 2018 należał do księcia Harry'ego oraz księżnej Meghan! Związek amerykańskiej aktorki i księcia Harry'ego od początku budził spore kontrowersje. Wybranka przedstawiciela brytyjskiej rodziny królewskiej jest w końcu starszą od niego rozwódką z kilkoma rozbieranymi scenami na koncie. To nie przeszkodziło jednak stanąć parze na ślubnym kobiercu. Książę Harry i Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne „tak” 19 maja 2018 roku. Meghan Markle na swój ślub z księciem Harrym wybrała suknię projektu Clare Waight Keller dla domu mody Givenchy o prostym kroju. Kreacja była szeroko komentowana w mediach na całym świecie.

Meghan Markle najpopularniejszą aktorką 2018! Kto jeszcze znalazł się w TOP10? [GALERIA]Zobacz więcej

Meghan Markle ochrzczona

Zanim jednak Meghan Markle poślubiła brytyjskiego księcia, została ochrzczona podczas skromnej uroczystości w Londynie. Narzeczona księcia Harry’ego dołączyła do Kościoła anglikańskiego. Do tej pory była protestantką. Podczas obrządku chrztu Meghan towarzyszył przyszły mąż, książę Karol oraz księżna Kamila.W uroczystości nie brał udziału nikt z rodziny Markle.

Meghan Markle debiutuje na balkonie pałacu Buckingham

Meghan Markle w 2018 roku zaliczyła również debiut na balkonie pałacu Buckingham. Wraz z rodziną królewską pojawiła się na obchodach urodzin królowej Elżbiety II. Księżna Sussex założyła na tę okazję kreację od Caroliny Herrery. Zagraniczne media donosiły, że złamała protokół, który on zabraniać kobietom odsłaniania ramion i ekspozycji ciała podczas królewskich uroczystości.

Royal baby - księżna Meghan i książę Harry spodziewają się pierwszego dziecka

W 2018 roku Wielką Brytanię poruszyła również wieść o kolejnym Royal Baby. 15 października Pałac Kensington ogłosił, że księżna Meghan i książę Harry spodziewają się dziecka. Maleństwo ma przyjść na świat wiosną. Młodzi małżonkowie radosną nowiną podzielili się z rodziną podczas ślubu księżniczki Eugenii. Następnie informacja została podana do wiadomości publicznej i w ciągu chwili obiegła cały świat.

Meghan Markle i książę Harry z wizytą w Australii

Niedługo po ogłoszeniu ciąży, Meghan Markle i książę Harry wybrali się z wizytą do Australii. Była to ich pierwsza tak daleka oficjalna podróż. Para odwiedziła także Fidżi, Togo i Nową Zelandię. Pierwszym z etapów wizyty było spotkanie z mieszkańcami Sydney przed tamtejszą Operą. Książęcą parę powitały tłumy. Na nagraniach widać jak książę Harry rozmawia z zebranymi, a księżna odbiera gratulacje z okazji zajścia w ciążę.

Suknia ślubna nowej brytyjskiej księżnej - nie przejdzie do historii? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podczas szesnastodniowego tournee książęca para miała się skoncentrować na wspieraniu przykładów przywództwa wśród młodych ludzi, a także na rozwoju projektów odpowiadających na społeczne, gospodarcze i środowiskowe wyzwania, z jakimi mierzy się region. Meghan Markle w 2018 roku zadebiutowała również na gali Royal Variety Performance. Księżna poznała członków Take That oraz obsadę musicalu „Hamilton”.

Zobaczcie krótkie podsumowanie ich publicznych wystąpień w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Zobacz galerię

**Źródło: Press Association, x-news*

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×