Najdziwniejsze seriale telewizyjne ostatnich lat. Zobacz, co wybraliśmy! [GALERIA]

Najdziwniejsze seriale telewizyjne ostatnich lat. Oto ranking najbardziej nietypowych produkcji telewizyjnych, które mimo wymyślnej fabuły czy sposobu realizacji wciąż są fajne i dobrze się je ogląda! Zobacz, co wybraliśmy!

Multimedia

Dobry serial, to dziwny serial – takie założenie w dzisiejszych czasach jest bardzo na miejscu. Widza nie interesuje już miałka i bardzo statyczna fabuła, która posuwa akcję serialu do przodu z prędkością zdezelowanego malucha. Serial ma wciągnąć – owinąć sobie wokół palca widza, zaciekawić go i sprawić, by nie zawsze wszystko rozumiał, ale mimo to trwał w oczekiwaniu na kolejny odcinek.

TOP10 seriali o superbohaterach, które warto oglądać! [GALERIA]Zobacz więcej

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że kiedyś takich produkcji nie było zbyt wiele, za to dzisiaj nie ma roku, by kilka z nich nie próbowało przebić się do świadomości widza. Czy to za pomocą absurdalnej i dziwnej jak na gust typowego zjadacza chleba fabuły, nietypowej gry, czy sposobu realizacji. Oczywiście nie wszystkie były dobre, czy też nie zdobyły sobie grona wiernych fanów. Część z nich znikała z anteny szybciej, niż się na niej pojawiała inne stały się natomiast pozycjami już kultowymi. My wybraliśmy dla Was te seriale, które choć mogą spokojnie zaliczyć się do wielu gatunków filmowych, my stworzyliśmy dla nich kategorię dziwne, ale mimo wszystko fajne.

Ranking najdziwniejszych seriali telewizyjnych znajdziecie w galerii. Dajcie znać w komentarzach, jakie są Wasze propozycje odnośnie najbardziej nietypowych bądź najdziwniejszych produkcji telewizyjnych!

Zobacz galerię

Przygotował: Paweł Szałankiewicz

Komentarze

Skomentuj
 • Porażony poziomem tego serwisu (gość)

  "Carivale" - to masz, redaktorzyno, w pale.

  28.02.2020 20:16
 • Tylko LOST się liczy (gość)

  LOST....... długo nic, Westworld, Hannibal, Fringe itp.

  14.01.2018 18:49
 • Danton (gość)

  Salem

  15.10.2017 18:14
 • marqo (gość)

  syberia

  13.08.2017 15:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×