Najfajniejsze serialowe duety. Dla tych par ogląda się seriale - nie da się oderwać od nich wzroku!

Seriale ogląda się dla fabuły? W przypadku niektórych serialowych duetów traci ona znaczenie. Te pary mogłoby się oglądać w nieskończoność. Partnerzy w pracy, wrogowie, kochankowie - niezależnie od statutu relacji, między tymi postaciami po prostu iskrzy.

Multimedia

Ulubione duety serialowe

Seriale ogląda się dla fabuły? Też, ale bywa tak, że wciągamy się w kolejne sezony szczególnie dla jakiejś ekscytującej pary postaci. To często partnerzy w pracy (jak w "True detective"), współpracownicy, którzy nawiązują relację romantyczną ("Brooklyn 9-9"), czy wrogowie, którzy nieoczekiwanie nawiązują przyjaźń ("Grace i Frankie").

Często za udane duety odpowiadają znakomici aktorzy (jak choćby Jane Fonda i Lily Tomlin) i nawet jeśli nie mają dużo wspólnego czasu ekranowego (jak w przypadku Toma Hardy'ego i Cilliana Murphy'ego w "Peaky Blinders"), widać, jak między nimi iskrzy.

Mamy zwiastun i opis ostatniego odcinka! Jak zakończy się historia Tommy'ego Shelby'ego?Zobacz więcej

Lista serialowych duetów mogłaby się oczywiście nigdy nie kończyć, każde uniwersum ma jakąś przyciągającą parę. W naszej galerii przedstawiamy więc subiektywne zestawienie ulubionych przez widzów par postaci na podstawie komentarzy użytkowników platform streamingowych.

Dla których par najchętniej oglądają dziesiątki odcinków? Przestawiamy w galerii kultowe duety ("Breaking Bad"), jak i nieco nowsze, ale uwielbiane przez widzów ("Bridgertonowie").

Zobacz galerię

Znamy datę finałowych odcinków. Jane Fonda i Lily Tomlin wrócą jeszcze na kilkanaście odcinkówZobacz więcej

Jaki jest twój ulubiony serialowy duet?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Oglądacz (gość)

    I to mają być te kultowe duety? Kultowe duety to były Miami Vice, Starsky i Hutch, Gliniarz i Prokurator, Due South, X-Files i można tak wymieniać jeszcze długo, ale co wy - wielbiciele Netfliksów, możecie wiedzieć o prawdziwych serialach...

    08.04.2022 19:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×