Najgorsze polskie filmy 2018. Największe tegoroczne rozczarowania w polskim kinie. Sprawdźcie TOP 10 najgorszych filmów! [RANKING]

Do zakończenia roku 2018 zostały nam już dosłownie dni, więc to doskonała okazja do podsumowań i przyjrzenia się temu, jak wyglądało polskie kino 2018. To był kolejny rekordowy rok w polskim kinie, ale to nie oznacza, że wszystkie filmy trzymały poziom. Niestety. Specjalnie dla Was wybraliśmy 10 najgorszych polskich filmów 2018 oku. Sprawdźcie, co było najgorsze w tym roku w polskim kinie!

Multimedia

NAJGORSZE POLSKIE FILMY 2018

Rok 2018 polskie kino zapamięta na długo. To był dobry rok, o czym świadczy kasowy sukces "Kleru" Wojciecha Smarzowskiego czy deszcz nagród dla "Zimnej Wojny" Pawła Pawlikowskiego. Obydwie produkcje z jednej strony zachwyciły większość widzów, ale też wywołały kontrowersje.

Niestety, podobnie nie możemy komplementować filmów, które znalazły się w naszym zestawieniu najgorszych polskich filmów 2018 roku. W większości to produkcje nudne, siermiężne i mające ogromne pretensje. Niektóre z pozycji to jednocześnie ogromne rozczarowania, bo poprzednie dokonania twórców dawały nadzieję na coś zupełnie innego i zrealizowano na wyższym poziomie.

Najgorsze polskie filmy 2017 roku. Po co to w ogóle oglądać?Zobacz więcej

Ale jednocześnie w 2018 roku w polskim kinie nie było aż tylu złych filmów, że ten ranking musiałby pomijać niektóre pozycje. W tym miejscu warto dodać, że pod uwagę braliśmy jedynie polskie filmy, które w ogólnopolskiej dystrybucji kinowej (lub VOD) znalazły się od stycznia do grudnia 2018 roku. Data premiery festiwalowej nie była istotna.

Sprawdźcie nasze zestawienie najgorszych polskich filmów 2018 roku! Zgadzacie się z nami? Jakiegoś tytułu brakuje?

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lola (gość)

    Mnie się podobała komedia Miłość jest wszędzie. Facetowi nie będą się podobać komedie romantyczne, chyba że jest gejem.

    25.12.2018 13:37
  • Mój typ (gość)

    Kobiety Mafii absolutnie najsłabsza pozycja w 2018 jaka miałem okazję obejrzeć.

    24.12.2018 23:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×