Najgorsze polskie seriale. Tego nie dało się oglądać! Pamiętacie jeszcze te seriale?

Zwrot polski serial nie zawsze kojarzy się dobrze. Dużo łatwiej jest wskazać tytuły złe niż dobre, ale my w naszym zestawieniu zebraliśmy te, które są wybitnie złe. Tych produkcji po prostu nie dało się oglądać! Zobaczcie, jakie polskie seriale były najgorsze!

Multimedia

NAJGORSZE POLSKIE SERIALE

Od razu uprzedzamy, że nie znajdziecie tutaj tasiemców w stylu "Klanu" i "M jak miłość". Te produkcje są swego rodzaju fenomenem, bo od lat utrzymują stałą widownię, natomiast my zajęliśmy się serialami, które nie wpisują się w kategorie telenoweli.

Na naszej liście znajdziecie seriale wybitnie złe, ale również produkcje, które dobrze rokowały na początku, ale wraz z kolejnymi odcinkami ich jakość, kolokwialnie mówiąc, leciała łeb na szyję. Prawdopodobnie niektórych seriali z tej listy możecie nie kojarzyć i Wasze szczęście, bo te produkcje powinny zostać zapomniane, a wszystkie ich kopie całkowicie zniszczone.

Najgorsze filmy 2016 roku. Jakie produkcje mogą przyprawić o ból głowy? [RANKING]Zobacz więcej

Zobaczcie nasze zestawienie najgorszych polskich seriali! Czy jakiejś produkcji brakuje? A może z czymś się nie zgadzacie? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz galerię

Seriale, które warto nadrobić w wakacje:

Komentarze

Skomentuj
  • Ania (gość)

    Nie zgadzam się z dwoma serialami. I kto tu rządzi? Sąsiedzi to jest kontynuacja serialu lokatorzy😊 Te seriale były i są superrr.. Nawet teraz leci w tv I kto tu rządzi?

    12.07.2021 07:47
  • Fiołek (gość)

    Co? Sąsiedzi to był super serial! Synowie też było fajne. A wszyscy kochają Romana miał potencjał ale tu się zgadzam że Tede go położył. W oryginalnej wersji Wszyscy kochają Reymonda jego brat policjant poniekąd robi ten serial w polskiej wersji widziałabym np Piotra Zelta.

    11.07.2021 18:00
  • Fanka (gość)

    Wiedźmin jest akurat super . I wracam do niego często. Żebrowski jest świetny. Nie jak ten plastikowy z Netflix

    11.07.2021 15:04
  • Pipi ipi (gość)

    No ludzie czemu są tak popularne Tureckie seriale. Bo tylko głupcy oglądają polskie badziewia które są bez konca

    11.07.2021 14:44
  • Ela (gość)

    Wszystkie polskie seriale są "spoko" Żebrowski w Wiedzminie cukierek tak jak i w " Na dobre itd. Przestańcie produkować para dokumenty - żenada. Seriale polskie są przez Polaków lubiane albo nie ale da nasze i już.Chociaz tureckie, ukraińskie. rosyjskie, francuskie itd itp też z przyjemnością oglądam bo- przyroda, obyczaje i mentalność innych, ciekawi mnie. Pozdrawiam.ela

    11.07.2021 12:12
  • Nie wszystkie (gość)

    Znaczna część tego rankingu jest kompletnie nieznana więc coś w tym jest napewno ale ''Całkiem nowe miodowe lata,, , "Synowie,, czy "Sąsiedzi,, tu się nie zgadzam.1 jest po prostu dużo gorsze od pierwowzoru ale nie ma się jak równać z najgorszymi,2 to lekka familna komedyjka gdzie jest coś fajnego i niezapomnianego jak "Graczykowie,, bez większego polotu ale przyjemne ,3 to chyba mój sentyment do tej produkcji ale czy te tureckie zapychacze są lepsze ?

    11.07.2021 03:46
  • Anonim (gość)

    Wiedźmin był świetny, a Żebrowski grał dużo lepiej niż w aktor w serialu netflixa. Nie wiem, kto robił to zestawienie, ale widać, że wcale się nie zna

    11.07.2021 00:33
  • gość (gość)

    Sąsiedzi był najlepszym serialem komediowym !!!!

    10.07.2021 22:37
  • Darkiton (gość)

    Szajze

    16.02.2021 18:24
  • Koneser i fan fajnych seriali (polskich "tasiemców") i tureckich nowel. Rosyjski czy meksykański również oglądnę. (gość)

    Ja najbardziej lubiłam oglądać seriale świat według kiepskich, miodowe lata, rodzina zastępcza i daleko od noszy, ale przyznaje że mamuśki też mi się podobały.

    13.02.2021 22:57
  • jeżyk (gość)

    Nie znam tych seriali.Z księżyca spadam....????

    13.02.2021 21:10
  • Kolos (gość)

    W czołówce "Dylematu 5" dało się zauważyć nachalną reklamę norweskich linii lotniczych Norwegian Air Shuttle.

    13.02.2021 13:57
  • Adam (gość)

    Mnie osobiście Polski wiedzmin bardziej się podoba niż ten od netfliksa.

    02.01.2021 23:23
  • Cive (gość)

    "Halo Hans", to moim zdaniem jeden z najlepszych seriali parodystyczno- komediowych. Żeby nadążać, trzeba oglądać i słuchać "słowo w słowo", bo na tym polega dowcip dla inteligentnych..... najwyraźniej nie wszyscy "nadążają"

    25.12.2020 21:39
  • Misiaczkowa96 (gość)

    za to w tym roku wyszedł w końcu fajny polski serial, oglądam go na Cda :DD w każdy wolny wieczór, mega komedia, jak dokument w dodatku, tytuł "selfie po polsku" - dużooo ubawu, w końcu coś smiesznego na jesienne wieczory:)))

    30.10.2020 19:23
  • kjs (gość)

    wiedżmin= Żebrowski.Dziki facet z charakterem polska rzeczywistości w krzywym zwierciadle

    22.07.2020 21:43
  • rW (gość)

    Uwielbiałem "Badziewiaków". Aż nie chce się komentować tych wypocin...

    22.07.2020 11:30
  • NaG (gość)

    A ja lubiłam oglądać serial " Synowie ". Mnie się podobał, lekko i przyjemnie aktorzy weszli w swoje role. O większości pozostałych⁰ nawet nie słyszałam. I zgadzam się z opiniami, że najgorsze seriale to te paradokumentalne gdzie amatorska gra i wydumane problemy bohaterów aż razi po oczach.

    20.07.2020 16:59
  • Edi (gość)

    nie ma się co dziwić, WP to narracja niemiecka i polskiego nie kuma stąd taka lista

    19.07.2020 23:15
  • M (gość)

    Doszłam zaledwie do połowy waszego rankingu, bo zdążłam się wqrzyć i nie chcę jescze bardziej się zdenerwować. WYMIENILIŚCIE JEDNE Z NAJLEPSZYCH SERIli, jako najgorsze :/ :( ;( Bardze śmieszne były m.in. seriale: "Sąsiedzi", "Dziupla Cezara" , "U fryzjera", "I kto tu rządzi" - to są bestsellery. Nie wiem, co dalej wymyśleliście i wolę nie wiedzieć, bo szkoda nerwów.

    19.07.2020 21:17
NowszeStarsze