"Najgorsze polskie tatuaże". Nowy program dla fanów tatuaży w Playerze i na antenie TTV! Kiedy premiera?

Wkrótce w serwisie Player.pl, na antenie TVN oraz w wiosennej ramówce TTV pojawi się nowy format. "Najgorsze polskie tatuaże" to polska wersja popularnego amerykańskiego formatu o niechcianych, szpetnych tatuażach.

Multimedia

"Najgorsze polskie tatuaże" od 28 stycznia w Playerze

Najgorsze polskie tatuaże" to polska wersja amerykańskiego formatu. W każdym odcinku programu pojawi się czworo posiadaczy tatuaży, dla których „dziara” to dziś powód do wstydu. Tym razem trafią jednak w ręce profesjonalnych tatuatorów. Wyzwania przykrycia "Najgorszych polskich tatuaży" podejmą się Sebastian "Junior", Kaja, Tomek, Łukasz oraz Paweł. Każdy z nich ma swój indywidualny styl tatuowania - oldschool, graficzny realizm, dotwork.

Nowy serial dla fanów czterech kółek na Netflix! Kiedy premiera? Zobacz zwiastun!Zobacz więcej

Doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty – fuszerką i niechcianymi ozdobami na ciele. Obecnie już co dziesiąty Polak jest wytatuowany, a to może oznaczać dla nich sporo pracy. Sztuką jest zrobić dobry tatuaż, ale jeszcze większą jest przykryć fatalny!

Seria "Najgorsze polskie tatuaże" zadebiutuje w serwisie Player.pl już 28 stycznia, gdzie udostępnione zostanie sześć odcinków. Tego dnia również na antenie TVN o godz. 22:30 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek formatu. Cały sezon od 20 lutego trafi do wiosennej ramówki TTV, gdzie w każdą sobotę o godz. 22:00 widzowie obejrzą dwa odcinki programu. Za produkcję serii odpowiada firma Wiernik PRO.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sru (gość)

    No to polskie debile będą w końcu mieć program dla siebie o sobie.

    22.01.2021 19:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×