"Najgorszy kucharz". Nowy program kulinarny jesienią w TVP2. Ruszyły castingi do show

"Najgorszy kucharz" to nowy program kulinarny, który zagości w jesiennej ramówce TVP2. Stacja poszukuje uczestników nowego programu.

Multimedia

"Najgorszy kucharz" w TVP2

"Najgorszy kucharz" to nowy program kulinarny, który zagości w jesiennej ramówce TVP2. Produkcja jest polską wersją "Worst Cooks", który w 2007 roku był emitowany w BBC Two. Wówczas powstała jedna edycja. Od 2010 roku show realizowany jest przez amerykański Food Network pod tytułem "Worst Cook in America" i doczekał się już 16 edycji.

Dzieci od 9 do 14 lat będą mogły wziąć udział w programie! Show wykreuje nową Roksanę Węgiel?Zobacz więcej

Uczestnikami są osoby, które nie potrafią gotować i w trakcie programu uczą się sztuki kulinarnej od zawodowych kucharzy. W kolejnych odcinkach uczestnicy rywalizują ze sobą, próbując przygotować jak najlepsze danie.

Jak poinformowały wirtualnemedia.pl "Najgorszy kucharz" będzie emitowany raz w tygodniu i liczyć będzie 12 odcinków. Nie wiadomo jeszcze, kto znajdzie się wśród prowadzących i jurorów show.

"Najgorszy kucharz" - castingi

TVP2 poszukuje uczestników programu. Zgłoszenia należy kierować na adres kucharz@tvp.pl. Do "Najgorszego kucharza" można także zgłosić swoich bliskich, którzy nie potrafią gotować. Castingi potrwają do 20 sierpnia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×