"Najgorszy kucharz". Nowy show kulinarny dla tych, którzy nie potrafią gotować w TVP2!

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było! "Najgorszy kucharz" to kulinarny show dla tych, którzy naprawdę nie potrafią gotować! Zgłoszeni przez zniecierpliwionych mężów, żony oraz wiecznie głodne dzieci, przez dziesięć tygodni, będą zgłębiali tajniki gotowania, a najlepszy z nich zdobędzie wysoką nagrodę pieniężną!

Multimedia

"Najgorszy kucharz" - premiera w czwartek 12 września o 20:35 w TVP 2! - sprawdź program tv

Nowy nietypowy program kulinarny TVP2, w którym najgorsi kucharze w Polsce trafią pod skrzydła dwóch mistrzów kuchni, by nauczyć się gotowania na profesjonalnym poziomie i z kulinarnych ignorantów zmienić się w prawdziwych pasjonatów.

Nowe show TVP jak "Ugotowani" TVN? Sprawdź, o czym będzie!Zobacz więcej

To jedyny program w Polsce dla tych, którzy naprawdę nie potrafią gotować! Tutaj im gorzej, tym lepiej. Ale tylko do czasu. Najgorsi kucharze, zgłoszeni przez zniecierpliwionych mężów, żony, partnerów życiowych oraz wiecznie głodne dzieci, przez dziesięć tygodni, pod okiem dwóch profesjonalnych kucharzy, będą zgłębiali tajniki gotowania, a najlepszy z nich zdobędzie wysoką nagrodę pieniężną!

Szesnastu uczestników, podzielonych na dwie drużyny, pod wodzą dwóch mentorów – Dariusza Kuźniaka i Marcina Kuca, nauczy się podstaw gotowania oraz posługiwania się sprzętami i narzędziami kuchennymi, o istnieniu których nawet nie mieli pojęcia. Będzie zaskakująco, ale przede wszystkim zabawnie. Kulinarne antytalenty będą rywalizować między sobą w kuchennych konkurencjach, a szefowie oraz goście specjalni będą oceniać ich umiejętności. Motywacją do ciężkiej pracy i chęci nauki będzie przede wszystkim satysfakcja, radość bliskich, ale i atrakcyjna, finansowa nagroda główna. Ten, kto poczyni najszybsze postępy i nabędzie najwięcej umiejętności, zostanie wybrany przez profesjonalne jury zwycięzcą programu "Najgorszy Kucharz".

Aż 6 nowości na jesień w TVP1 i TVP2! Kiedy premiery seriali, programów oraz teleturniejów?Zobacz więcej

"Najgorszy Kucharz" to polska wersja formatu "Worst cooks", należącego do All3Media. Show produkowany był w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych, gdzie wyemitowano już szesnaście sezonów tego programu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×