"Najgorszy kucharz" odcinek 1. Kulinarne ciamajdy i partacze wybrani! Kto dostał się do nowego programu TVP2?

Dariusz Kuźniak i Marcin Kuc wyruszyli na poszukiwania "Najgorszego kucharza"! W 1. odcinku nowego programu TVP wyłonili finałową 16-kę, która przez 10 tygodni będzie zgłębiać tajniki gotowania pod skrzydłami dwóch mistrzów kuchni. Kto dostał się do nowego programu TVP2? Wśród uczestników m.in. malarz, wokalistka disco polo oraz dziennikarka radiowa.

Multimedia

"Najgorszy kucharz" odcinek 1. - co wydarzyło się w nowym programie TVP?

Kulinarne ciamajdy i partacze pojawili się na castingu do nowego programu TVP pt. "Najgorszy kucharz". Zaprezentowali oni mentorom swoje popisowe danie, walcząc w ten sposób o przejście do finałowej 16-ki. -Żona chce pana zabić - ocenili jedno z dań Dariusz Kuźniak i Marcin Kuc.

Ewelina przyszła do programu z synkiem, który przyznał, że jego mama nie potrafi gotować. -Moja żona nie potrafi gotować. Potrafi tylko zamawiać - ocenił jej mąż. Na castingu Ewelina zaprezentowała swoją wersję jajecznicy. -Jest to złe, na pewno chcielibyśmy w jakiś sposób pomóc - ocenił Dariusz Kuźniak. Ernest uważa, że świetnie gotuje. Na casting zaprowadził go kolega, który uważa jednak, że jedzenie z samolotu smakuje o niebo lepiej niż dania przyjaciela. Piotr przygotował dla jurorów babeczki. -Lubi robić smakołyki, ale mu to nie wychodzi - przyznała jego babcia Teresa.

Katerina Kowalczuk opowiada o pracy nad "Zniewoloną", karierze w USA i... miłości do ogórków!Zobacz więcej

W oczekiwaniu na swoją kolej najgorsi kucharze próbowali sprawdzić swoje wiedzę na temat m.in. ziół. Sławomir jest malarzem, ale lubi gotować. Albo jest coś przypalone, albo całkiem spalone na węgiel, zazwyczaj nie wychodzi, jest bałagan, ja się potem denerwuje, muszę sprzątać - powiedziała jego partnerka.

Jurorzy po burzliwej naradzie wybrali parszywą 16-kę kucharzy. Do programu dostali się: Sławek, Ewelina, Ernest, Piotr, Alicja, Rafał, Kamila, Patrycja, Ireneusz, Agnieszka, Agata, Rafał, Eliza, Natalia, Edyta i Michał.

Brawo, oficjalnie jesteście najgorszymi kucharzami w Polsce - powitali ich jurorzy.

Marta Manowska komentuje odejście Barbary Kurdej-Szatan z TVP. Przejmie wszystkie jej programy?Zobacz więcej

16 uczestników, podzielonych na dwie drużyny, prowadzone przez mentorów Dariusza Kuźniaka i Marcina Kuca ruszyło do pierwszej konkurencji, w której musieli... obierać ziemniaki! Podczas zadania najczęściej można było usłyszeć słowo "medyk"! Krew lała się strumieniami! Konkurencję wygrała drużyna Marcina Kuca. Na głowie mentora, który przegrał wylądowały obierki. W kolejnej konkurencji uczestnicy musieli przygotować dania z ziemniaków. Problemów w kuchni nie było końca!

Bój o pieniądze stoczyli: Ireneusz z kuchni czerwonej i Sławek z kuchni czerwonej. To oni mogli zdobyć dla swoich drużyn gotówkę, która będzie do wygrania w finale. Panowie musieli najpierw przygotować idealne placki ziemniaczane. Najlepszy okazał się Sławek i to on zdobył pierwsze 5 tysięcy złotych. Najgorzej w obu drużynach poradzili sobie: Agnieszka z zielonych i Michał z czerwonej. W tym odcinku wyjątkowo nikt jednak nie odpadł.

Zobacz galerię

"Najgorszy kucharz" w czwartki, o godz. 21:35 w TVP2!

Komentarze

Skomentuj
  • A kyszszsz (gość)

    MASAKRA I to za pubiczne pieniądze.... Na każdym kroku w tvp widać poziom umysłowy twórców...

    14.09.2019 09:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×