"Najgorszy kucharz" odcinek 10. FINAŁ. Najlepszą z najgorszych została Edyta Przytulska! Ile pieniędzy wygrała?

Pierwsza edycja programu "Najgorszy kucharz" dobiegła końca! W tytuł Nie Najgorszego Kucharza powędrował do ! Sprawdź, co się wydarzyło w finale!

Multimedia

"Najgorszy kucharz" odcinek 10. FINAŁ - kto wygrał?

Pierwsza edycja programu najgorszy kucharz dobiegła końca! W finale uczestników oceniało wyjątkowe jury w składzie - polsko-francuski kucharz David Gaboriaud, Joseph Seeletso, który gotował m.in. dla króla Szwecji, Billa Gates'a czy Michaela Jacksona oraz Tomasz Łagowski, miłośnik kuchni lokalnej i polskich produktów. Kto wygrał?

Pierwsze finałowe starcie rozegrało się w restauracji zaaranżowanej specjalnie na potrzeby programu. Uczestnicy musieli sami wymyślić i przygotować dania, które następnie miały znaleźć się w menu dla gości. Uczestnicy z każdej z drużyn musieli ze sobą współpracować, ale jednocześnie z tyłu głowy mieli to, że po tej konkurencji jedna osoba z każdej drużyny odpada.

Agata postanowiła się skupić tylko na sobie, pozostała trójka postawiła bardziej na pracę zespołową. Wieczorem w restauracji pojawili się goście - rodziny finalistów. - Nawet, nawet - ten komentarz idealnie podsumowywał dania uczestników. Po posiłku goście przyznawali daniom gwiazdki.

Potrzebna była dogrywka - Michał i Edyta musieli przygotować dodatkowe danie w 10 minut. Gdy w końcu poznaliśmy rozstrzygnięcie, okazało się że w ścisłym finale znalazły się dwie wyjątkowe osoby - Agata i Edyta. To one musiały zaprezentować się przed jury.

Katarzyna Dowbor jak Ygritte z "Gry o tron"! Zobacz niezwykłe zdjęcie!Zobacz więcej

W końcu nadszedł czas na ostateczną rozgrywkę. Uczestniczki musiały przygotować trzy wykwintne dania - zupę krem, kaczkę i bezę. Dziewczyny były pewne siebie, ale cały czas towarzyszył im stres. Na widowni zasiedli wszyscy uczestnicy programu oraz bliscy finalistek.

Uczestniczki mogły skorzystać z trzech kół ratunkowych - pomocy rodziny, drużyny i szefa kuchni. Czas przygotowania każdego dania: 45, 60 i 25 minut. W końcu finałowe dania były gotowe, a jurorzy zasiedli do degustacji. Emocje sięgnęły zenitu!

Po zupie przewagę miała Agata. Z daniem głównym lepiej poradziła sobie Edyta, ale jej rywalka nie odstawała za bardzo. Deser zdecydowanie lepiej wyszedł Edycie, mimo że Agata starała się jak mogła. Po degustacji jury udało się na naradę.

Ostatecznie tytuł Nie Najgorszego Kucharza powędrował do Edyty Przytulskiej z drużyny Czerwonych! Podopieczna Marcina Kuca zgarnęła 60 700 złotych!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anonimowa (gość)

    Witam! Uważam, że bardzo niesprawiedliwie oceniono. Edyta podała sos jak wodę. Agata mimo tego że jej beza nie wyrosła to ją podała pod postacią kruszonki. Poza tym powinni wziąć też pod uwagę poprzednie odcinki. Jestem bardzo zawiedziona, a mieszkam w tej samej dzielnicy co Joseph Józek Seeletso.

    15.11.2019 16:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×