"Najgorszy kucharz" odcinek 5. Kuchnia włoska wyeliminowała kolejnych uczestników! Kto okazał się najgorszy?

Jesteśmy na półmetku w szkole dla najgorszych kucharzy, co oznacza, że 5. odcinek programu "Najgorszy kucharz" za nami! Czego dzisiaj nauczyli się uczestnicy? Kto okazał się najgorszy i musiał opuścić skład show? Sprawdźcie!

Multimedia

"Najgorszy kucharz" odcinek 5. - co się wydarzyło?

W pierwszym zdaniu "najgorsi kucharze" poszukiwali... pomidorów malinowych. Jak one wyglądają? Dobre pytanie! Później trzeba było znaleźć bazylię, a to także jest wyzwaniem. Wszystko po to, żeby znaleźć kluczyk i uwolnić... z klatki szefa kuchni. Zieloni z zadaniem poradzili sobie dużo lepiej i zarobili 1000 złotych.

Tematem odcinka była włoska kuchnia. Zawodnicy mieli za zadanie przyrządzić samodzielnie mozzarellę! Następnie przeszli do robienia sałatki caprese, które później oceniać mieli prawdziwi Włosi. I to jest dopiero wyzwanie! Wtedy zaczęły się schody. W tej konkurencji znowu górą okazali się zieloni, którym przewodziła Edyta. Kolejne 3000 złotych wpadło na ich konto.

Rafał Maślak prawie otruty przez uczestników programu? Sprawdźcie, kto odpadł!Zobacz więcej

Później zawodnicy musieli rozpoznać składniki przez dotyk. W zadaniu był remis - 3:3, więc pieniądze, które można było wygrać, przeszły do puli kolejnego zadania. W kolejnej konkurencji kucharze musieli zmierzyć się z tagliatelle bolognese (drużyna czerwona) oraz z pizzą margheritą (drużyna zielona). Całość oceniał gość specjalny - Paolo Cozza! Nie lubię gwałcenia włoskiej kuchni - złowieszczo zapowiedział.

Irytacji nie zabrakło. Rafał kompletnie nie poradził sobie z zadanie. Ty nas nie szanujesz - powiedział jeden z jurorów. Zresztą inni wcale nie byli lepsi! Aż do czasu makaronu Alicji, który wyglądał naprawdę dobrze! To właśnie dzięki niej czerwoni wygrali 6000 złotych!

Z PROGRAMU "NAJGORSZY KUCHARZ" ODPADLI ELIZA ORAZ RAFAŁ

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×