"Najgorszy kucharz" odcinek 9. Kto przeszedł do finału? Patricia Kazadi wybrała najlepszych kucharzy.

W 9. odcinku "Najgorszego kucharza" uczestnicy walczyli o miejsce w finale, a w ocenie dań pomagała Patricia Kazadi! Kto przeszedł do finału "Najgorszego kucharza"?

Multimedia

"Najgorszy kucharz" odcinek 9. - co się wydarzyło?

Na początku obie drużyny trafiły do food trucków, gdzie dostały specjalne dania do przygotowania. Czas na ugotowanie to 25 minut! Po tym czasie przy stoiskach zaczęli pojawiać się goście, a kucharze uwijali się jak w ukropie, żeby wydać wszystkie dania. Konkurencję wygrała drużyna zielona, która zarobiła o 100 zł więcej. Zwycięzcy dostali dodatkowe minuty do zadania głównego.

Wypadek na planie! Darek Kluźniak dostał miską w głowę! Nic mu nie jest?Zobacz więcej

Przyszedł czas na kolejne zadani drużynowe. Uczestnicy otrzymali do spróbowania danie, które musieli rozpracować. Później dyktowali prowadzącym, jak mają przygotować ten posiłek. To zadanie lepiej wyszło drużynie zielonej, która dawała wskazówki Dariuszowi Kluźniakowi.

Następnie szef przekazał podopiecznym, jak przygotować burgera z kurczaka. Marcin natomiast uczył czerwonych burgera wegetariańskiego. W ocenie tego zadania pomagała Patricia Kazadi. NIe obyło się bez wpadek. W burgerze Irka było surowe mięso, co rozjuszyło Darka Kluźniaka.

Zwycięzcą odcinka został Michał i tym samym był on pierwszym finalistą. Do kolejnego odcinka przeszli także: Agata, Edyta i Natalia.

Z "Najgorszego kucharza odpadli Alicja Kolasińska i Ireneusz Sowula.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×