Najlepiej zarabiające filmy świąteczne wszech czasów. "Kevin sam w domu" na pierwszym miejscu?

Czas świąt Bożego Narodzenia to dla wielu rodzin też tradycje związane z filmami. Powracamy do dawno niewidzianych lub uwielbianych produkcji. Które z nich zarobiły najwięcej? Czy pierwsze miejsce nikogo nie zaskoczy? Sprawdź jak wygląda ranking!

Multimedia

Najlepiej zarabiające filmy świąteczne

Filmy, których akcja rozgrywa się w święta Bożego Narodzenia powstają od wielu lat. Są jednak wśród nich takie, które pojawiają się i znikają, a są i takie, bez których nikt już nie wyobraża sobie świątecznego czasu. Do tej drugiej grupy należą z pewnością dwie części przygód Kevina McCallistera, czyli "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku".

Nie tylko Kevin, czyli ranking najlepszych filmów o świętach!Zobacz więcej

Nikt nie ma chyba wątpliwości, że to właśnie "Kevin" znajduje się na szczycie listy najlepiej zarabiających filmów świątecznych. To oczywiście nie jest niespodzianka. Okazuje się jednak, że oprócz tej popularnej świątecznej komedii, jest także kilka innych filmów, które zbiły już fortunę.

W naszej galerii zobaczycie ranking 10 najlepiej zarabiających filmów świątecznych! Jest wśród nich Wasz ulubiony film na święta Bożego Narodzenia?

Oto 10 najpiękniejszych scen z najlepszych świątecznych filmów. Która chwyta za serce najbardziej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×