Najlepsi liderzy i przywódcy z seriali! Profesor, Tommy Shelby i inne silne osobowości z kultowych produkcji!

Wśród bohaterów popularnych seriali na pierwszy plan często wysuwają się często charyzmatyczni przywódcy i liderzy, którzy potrafią podporządkować sobie innych. W naszej galerii znajdziecie 10 władczych postaci, które mogą was zainspirować do działania! Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

"Przywódca" i "lider" to pojęcia, które w epoce coachingu i rozwoju osobistego są na ustach niemal wszystkich. Warto jednak pamiętać, że nie każdy człowiek, który ma predyspozycję do rządzenia, jest z automatu dobrym człowiekiem. Pouczają nas o tym również popularne seriale.

Seriale, które się nie starzeją. Oto kultowe klasyki, które warto nadrobić w wolnym czasieZobacz więcej

Przez wiele lat jedną z najpopularniejszych postaci popkultury był Frank Underwood (w tej roli świetny Kevin Spacey), główny bohater serialu political fiction "House of cards". Mimo że Underwood był żądnym władzy psychopatą, to dla wielu był swojego rodzaju bohaterem, który imponował bezkompromisowością, skutecznością i brakiem złudzeń.

Zupełnie inny wzorzec przywódcy znajdziemy w innej kultowej postaci z serialu, mianowicie w Michaelu Scottcie z "The Office". Z jednej strony był on może ekscentrykiem święcie przekonanym o własnej wyjątkowości, ale z drugiej traktował swoje biuro jak drugi dom, a współpracowników, jak rodzinę, która była jego oczkiem w głowie.

Najlepsze filmy i seriale o wydźwięku antyrasistowskim. Co warto obejrzeć w obliczu protestów w USA?Zobacz więcej

Jak widać w popularnych serialach możemy znaleźć zupełnie inne archetypy przywódców. W naszej galerii znajdziecie nasz subiektywny wybór 10 najciekawszych przywódców i liderów z światowych seriali. Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×