Najlepsi prawnicy w serialach. Bohaterowie "W garniturach" i "Żony idealnej" nie mają sobie równych? [TOP10]

Dobrego prawnika muszą cechować stalowe nerwy i nietuzinkowy charakter! Tych cech z pewnością nie brakuje bohaterom takich serialu jak "Żona idealna" czy "W garniturach"! Sprawdź, naszą listę najlepszych serialowych prawników!

Multimedia

Serialowi prawnicy zawsze mają bardzo silne i skomplikowane osobowości. Pewnie właśnie dlatego przedstawiciele palestry tak często są bohaterami popularnych produkcji telewizyjnych. Dobry prawnik musi mieć nerwy ze stali, perfekcyjne opanowanie i zdolność do błyskawicznego reagowania na zmieniającą się sytuację! Wszystkie te cechy posiadają prawnicy wyszczególnieni w naszym rankingu!

Prawnicy w polskich serialach. Nie wszyscy grają fair! Kto najlepszy?Zobacz więcej

Seriale o prawnikach

Ostatnio bardzo dużą popularnością cieszą się filmy i seriale prawnicze. Mimo że praca serialowych adwokatów i prokuratorów rzadko kiedy ma cokolwiek wspólnego z sądową rzeczywistością, to takie produkcje wciąż przyciągają miliony fanów przed ekrany telewizorów i komputerów. Obecnie ogromną popularnością cieszą się takie seriale jak "W garniturach" czy "Better Call Saul", ale trzeba pamiętać, że drogę dla nich musiały utorować takie klasyki jak "Prawo i porządek", "JAG - Wojskowe Biuro Śledcze" czy jeszcze starszy serial pt. "Perry Mason".

W naszej galerii znajdziecie dziesięciu serialowych prawników, którzy zdecydowanie wyróżniają się swoją wiedzą i przebiegłością! Sprawdźcie koniecznie nasz subiektywny wybór dziesięciu najlepszych prawników z seriali!

TOP15 najlepszych brytyjskich seriali ostatnich lat Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze seriale według polskich gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×