Najlepsze cytaty z "Kiepskich"! Te teksty stały się kultowe i zna je cała Polska. Zobacz cytaty z serialu "Świat według Kiepskich"

"Świat według Kiepskich" to sitcom, który towarzyszy nam od przeszło dwóch dekad i z czasem stał się kultowy. Niektóre z tekstów wypowiadanych przez aktorów na stałe weszły do potocznej polszczyzny. Zebraliśmy dla was najlepsze cytaty z serialu "Świat według Kiepskich". Te teksty stały się kultowe! Znacie je?

Multimedia

Najlepsze teksty z "Kiepskich"

"Świat według Kiepskich" po raz pierwszy na ekrany naszych telewizorów trafił 16 marca 1999 roku, a na przestrzeni lat bohaterowie serialu stali się prawdziwymi ikonami polskiej popkultury! Kiepscy, Paździochowie, Boczek i ich znajomi bezpardonowo wyśmiewali szarą, polską rzeczywistość i rozśmieszali tym samym całej pokolenia Polaków!

Historia ich miłości zaczęła się od butów z blaszkami. Kim jest żona słynnego "Boczka"? Zobacz więcej

Ogromną zaletą "Kiepskich" są bardzo dobrze skonstruowane postacie. Każdy z bohaterów jest zupełnie inny i reprezentuje odmienny typ "polskości". Wiecznie bezrobotny Ferdek musi się jakość dogadać z dorobkiewiczem i cwaniakiem Paździochem i z Boczkiem, prostolinijnym grubaskiem. Całej tej sytuacji pikanterii dodają postacie kobiece, typowa matka-Polka Halinka i zaborcza Helena.

Byli małżeństwem przez ponad 20 lat. Ich rodzina bardzo cierpiała przez pracęZobacz więcej

Charakter postaci został genialnie odwzorowany w ich języku, przez co wiele powiedzonek z serialu na stałe weszło do języka Polaków! Cytaty z serialu są bardzo często wykorzystywane do komentowania otaczającej nas rzeczywistości, co dobitnie pokazuje, że twórcy "Świata według Kiepskich" osiągnęli swój cel. W bardzo krzywym zwierciadle byli w stanie pokazać jednak prawdziwą Polskę!

W naszej galerii znajdziecie nasz subiektywny wybór 20 najbardziej kultowych tekstów z serialu "Świat według Kiepskich"! Co byście dodali do tej listy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Szmaciarze jebani (gość)

    Chyba was popierdoliło że będę tyle razy klikał.

    13.09.2022 07:00
  • Kitesufer (gość)

    O co się panu rozchodzi?? Co stoi jak widły w gnoju "... Wsyćko wyjedzone i wypite,Nima nic !...Na sucho rozmawiać nie będziemy.."

    04.09.2022 17:48
  • Kitesufer (gość)

    O co się panu rozchodzi?? Co stoi jak widły w gnoju "... Wsyćko wyjedzone i wypite,Nima nic !...Na sucho rozmawiać nie będziemy.."

    04.09.2022 17:47
  • Mistrz (gość)

    Zajebisty serial komediowy a nie film inbecyle jebane na chuju się znacie i chuja połykacie i to pewnie swojemu tacie

    04.09.2022 15:50
  • kurde (gość)

    nie no kurde chyba za mało wypiłem nie widzę tekstów cytatów tylko wieści ogólne a dalej że te cytaty mam se obejrzeć na innej stronie.. hańba!

    04.09.2022 14:03
  • Kafar kałmanawardze (gość)

    Mówi to Panu coś??

    04.09.2022 13:09
  • nieFAN (gość)

    Film się podoba, czy takie życie wam się podoba? Inne kraje nie pokażą filmu kompromitującego swój naród. Tylko życzyć wam kiepskiego życia?

    03.09.2022 19:25
  • Emka (gość)

    Wcale ten film nie jest zły. Mi się bardzo podoba mimo że jest już parę ładnych lat🙄 oby był jak najdłużej. Brawo im za ten film🤗

    24.05.2019 13:05
  • Emka (gość)

    Wcale ten film nie jest zły. Mi się bardzo podoba mimo że jest już parę ładnych lat🙄 oby był jak najdłużej. Brawo im za ten film🤗

    24.05.2019 13:05
  • Makumba (gość)

    Skąd tu tyle jadu w poniższych kilkunastu komentarzach? A co innego od dobrych kilku lub nawet 10 lat oferują WSZYSYSTKIE TELEWIZJE - Te skretyniałe PARADOKI?! Obsadzone drewnianymi statystami za dniówkę 100 zł debilne Szpitale, Małolaty, Trudne Sprawy, Gliniarze itp badziewie przy których nawet 555 odcinek Kiepskich to jak Szekspirowski Teatr? A może słodkopierdzące 1600-odcinki Kolorków NieSzczęścia, M jak Mdłość lub Na Wspólnej z niby profesjonalnymi aktorami? Ludzie dajcie sobie spokój, cała telewizja spsiała

    12.04.2019 14:10
  • Kończcie - wstydu sobie oszczędźcie. (gość)

    Nie ciągnijcie dalej tego żałosnego spektaklu. Widać po was, że wam również on obrzydł. Ile można...20 lat...zdurnieć można...naprawdę.

    11.04.2019 23:23
  • Brak ambicji: aktorów, scenarzystów i reżysera. (gość)

    I wychodzi gniot, dno, chała, chałtura, żenujące widowisko. A najgorzej gra Grabowski i Żukowski.

    11.04.2019 23:17
  • Trafna ocena gry aktorów (gość)

    Ranking przeprowadzono wśród 100 widzów. (Inf.wł. P.k z dn. 14 marca 2019 r.)

    11.04.2019 23:13
  • Ranking serialu: Świat według Kiepskich. (gość)

    Marzena Kipiel -Sztuka + 6, Renata Pałys +6, Basia Mularczyk +4, Ryszard Kotys +5, Dariusz Gnatowski +4, Bartosz Żukowski - 0, Anna Ilczuk+ 1, Andrzej Grabowski - O. Andrzej Gałła + 9, Krzysztof Dracz+9. Marek Pyś+7. Henryk Gołębiowski-+8. Lech Dyblik +2. Joanna Kurowska+9. Andrzej Kłak+6

    11.04.2019 23:09
  • Rankig serialu: Świat według Kiepskich. (gość)

    Marzena Kipiel -Sztuka + 6, Renata Pałys +6, Basia Mularczyk +4, Ryszard Kotys +5, Dariusz Gnatowski +3, Bartosz Żukowski - 0, Anna Ilczuk+ 1, Andrzej Grabowski - O. Andrzej Gałła + 8, Krzysztof Dracz+8.

    11.04.2019 22:56
  • Poziom serialu-dno ! (gość)

    "Scenarzysta forsę wziął, potem zaczął pić i z dialogu wyszło dno, zero, czyli nic". Wywalić oboje obiboków scenarzystów i reżysera ! Okił...to był gość

    11.04.2019 22:35
  • Odeszła stara kadra - która trzymała poziom, fason. (gość)

    Żałosny gniot, bez pana Edzia, babci Kiepskiej, Boryska. Żukowski i Ilczuk tylko zaśmiecają serial, a Grabowski stał się obrzydliwy dziad, wstrętny grubas, obżerający się spaślak. I to ma być zabawne?

    11.04.2019 22:31
  • Ferdek: Gówno, cycki, dupa. Dupa, dupa, dupa. Śmiejcie się debile ! (gość)

    Ale śmieszne, po... wuju. Kużwa Cycu-ale śmieszne. Fallus, pierdzę, ale śmieszne. To nie serial-to szczyny !

    11.04.2019 22:26
  • Dobry dla melinarzy. (gość)

    Serial -poziom denaturatu.

    11.04.2019 22:23
  • Zosiu dla ciebie palec w dupie to przesłanie ? (gość)

    To obliż go idiotko ! :-))))

    11.04.2019 22:21
NowszeStarsze