Najlepsze filmy na babski wieczór. Proponujemy TOP 10 tytułów idealnych do obejrzenia w towarzystwie koleżanek

W codziennym biegu zapominamy o małych przyjemnościach. Warto zrobić sobie prezent i wraz z przyjaciółkami zorganizować filmowy babski wieczór. Polecamy TOP 10 filmów, które warto obejrzeć w kobiecym gronie.

Multimedia

Filmy na babski wieczór

Wybór interesujących propozycji jest ogromny. Jeżeli więc najlepiej odpoczywasz przy dobrym kinie i doborowym towarzystwie najbliższych koleżanek, z wypiekami na twarzy śledząc losy ulubionych bohaterów, postaw na najlepszą rozrywkę i relaks przy tych filmach. Mamy plan na filmowe, babskie szaleństwo!

W GALERII TOP 10 FILMÓW NA BABSKI WIECZÓR

Zobacz galerię

Jedną z propozycji jest kultowe „Mamma Mia” z Meryl Streep w roli głównej, które obejrzysz na Netflix.

Sophie ma tylko jedno życzenie, aby jej ślub był idealny: aby ojciec poprowadził ją do ołtarza. Teraz musi tylko dowiedzieć się, kim on jest... Dołącz do muzyki, śmiechu i zabawy nieodparcie czarującej Mamma Mia! Meryl Streep przewodzi gwiazdorskiej obsadzie, w skład której wchodzą Pierce Brosnan i Colin Firth, a także dobrze zapowiadający się Amanda Seyfried i Dominic Cooper, w tej muzycznej celebracji matek, córek i ojców oraz utraconych prawdziwych miłości i znaleziono nowe. Oparty na przeboju z Broadwayu i wypełniony piosenkami zespołu ABBA, które znasz i kochasz, jest to przyjemne doświadczenie, które sprawi, że będziesz śpiewać i tańczyć w kółko.

Legendarna Meryl Streep dołącza do obsady serialu Disney+!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×