Najlepsze filmy Netflix Originals TOP10! "Historia małżeńska", "Dwóch papieży" i inne świetne produkcje stworzone dla serwisu

Najlepsze filmy oryginalne Netflix! Amerykański serwis streamingowy tworzy produkcje, które osiągają sukcesy na największych festiwalach. W naszej galerii znajdziecie 10 najciekawszych produkcji Netflix Original. Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Netflix kojarzony jest głównie z serialami, ale przecież w swojej bibliotece ma także setki filmów, programów rozrywkowych i innych materiałów. Niektóre z nich znajdują się tam na licencji, ale bardzo duża część to produkcje oryginalne, stworzone specjalnie na potrzeby serwisu.

10 filmów dających nadzieję. Koniecznie zobacz te produkcje na poprawę humoru!Zobacz więcej

Liczba filmów Netflix Originals rośnie w zawrotnym tempie. Podczas gdy w 2015 roku powstało ich zaledwie dwa, to w 2020 wyprodukowano ponad 120 produkcji! Amerykański serwis tworzy zarówno produkcje fabularne, jak i dokumentalne, zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych.

Serwis stawia przede wszystkim na rozrywkę, ale zaniedbuje także segmentu premium, co udowodnił w 2019 roku, gdy film "Roma" zagarnął aż 3 Oscary i 2 Złote Globy. Filmy Netfliksa była także nagradzane na Camerimage, BAFTA, Critics Choice czy Film Independent.

W naszej galerii znajdziecie nasz subiektywny wybór 10 najlepszych filmów fabularnych, stworzonych dla Netfliksa! Sprawdźcie, czy widzieliście już wszystkie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×