Najlepsze francuskie seriale! "Lupin", "Wersal" i inne hity, które powinien znać każdy miłośnik Francji

"Lupin", Wersal. Prawo krwi", "Gdzie jest mój agent?" - to tylko niektóre produkcje rodem z Francji, które zdecydowanie zasługują na uwagę. Sprawdźcie naszą galerię, w której znajdziecie 7 świetnych francuskich seriali, które możecie znaleźć w serwisach streamingowych!

Multimedia

Kultura francuska jest powszechnie lubiana. Kojarzy się z piękną architekturą, modą i miłością. Również jeśli chodzi o filmy i seriale, to głównie kojarzymy te, które opowiadają o wielkiej miłości, a ich akcja koniecznie toczy się w Paryżu. To jednak nie wyczerpuje pełnego obrazu.

TOP 10 produkcji podobnych do serialowego hitu Netflix. Co warto obejrzeć?Zobacz więcej

W ostatnich latach we Francji powstało wiele świetnych seriali. Wśród nich jest wiele bardzo dobrych komedii, ale warto zaznaczyć, że nie powielają one utartych schematów, lecz proponują świeże spojrzenie na różne sprawy. Warto jednak zwrócić uwagę także na inne produkcje - kryminały, dramaty, a nawet... thriller szpiegowski. Francuska kinematografia ma naprawdę wiele do zaoferowanie, a większość najlepszych produkcji dostępna jest w polskich serwisach VOD.

W naszej galerii znajdziecie nasz subiektywny wybór 7 najlepszych francuskich seriali z ostatnich lat. Wszystkie propozycje są dostępne w popularnych serwisach streamingowych. Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×