Najlepsze komedie wielowątkowe. "Love actually" nie ma sobie równych? [TOP 10]

Ostatnio twórcy filmowi kierują się zasadą "więcej znaczy lepiej" i powstaje coraz więcej filmów wielowątkowych. Dlatego przygotowaliśmy dla Was 10 komedii, których losy wielu bohaterów przeplatają się! Która najlepsza? Sprawdź!

Multimedia

Wielu bohaterów i wiele historii, które przeplatają się ze sobą w nieoczywisty sposób - to przepis na filmowy hit! Nic dziwnego, że powstaje coraz więcej filmów wielowątkowych, a my dziś chcielibyśmy przypomnieć te, które kochamy i możemy się przy nich zrelaksować!

Najlepsze filmy komediowe 2019 roku, które trzeba obejrzeć! [TOP10]Zobacz więcej

Komedie wielowątkowe

Zazwyczaj twórcy tych produkcji obierają sobie jeden motyw przewodni, który łączy wszystkich bohaterów. Może być to święto - Bożego Narodzenia czy Dzień Matki - albo podobna sytuacja życiowa - powitanie na świecie potomka. To sprawia, że mamy film na każdą okazję! Wszystko zaczęło się od "To właśnie miłość", którego akcja dzieje się na święta Bożego Narodzenia. Widzowie pokochali ten film i z chęcią oglądają go co roku, by wprawić się w świąteczny nastrój. Teraz mamy też produkcje na Walentynki czy Sylwestra!

Polskie komedie wielowątkowe

W Polsce również powstają filmy wielowątkowe, a pierwszą taką produkcją były "Listy do M.", które doczekały się dwóch kontynuacji! Później mogliśmy oglądać też "Po prostu przyjaźń", ale nie odniósł on tak wielkiego sukcesu.

Kultowe role, które miał zagrać ktoś inny! Oto aktorzy, którzy prawie wystąpili w filmowych hitach!Zobacz więcej

W galerii przygotowaliśmy dla Was 10 komedii wielowątkowych! Która najlepsza?

Zobacz galerię

Filmy do zobaczenia we dwoje

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×