Najlepsze niemieckie seriale TOP10. "Dark", "Babylon Berlin" i inne znane produkcje zza zachodniej granicy!

Najlepsze niemieckie seriale to m.in. "Dark", "Babylon Berlin" i "4 Blocks"! W naszej galerii znajdziecie nasz wybór 10 najlepszych seriali z Niemiec! Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Niemcy to jeden z największych krajów w Europie. Gdy spojrzy się na potencjał tego kraju, to trzeba stwierdzić, że jego kinematografia prezentuje się dość skromnie w porównaniu z Francją, Wielką Brytanią czy nawet Szwecją. Należy jednak przyznać, że nasi zachodni sąsiedzi wyprodukowali w ostatnich latach sporo ciekawych seriali!

Niemieckie seriale kryminalne i sensacyjne

Niemcy potrafią robić dobre seriale kryminalne i sensacyjne. Potwierdza to przykładowo kultowa już "Kobra - oddział specjalny", która cieszy się zainteresowaniem fanów niezmiennie od 1995 roku! Serial ten doczekał się 45 sezonów. Podobny status ma może jeszcze tylko austriacki "Komisarz Rex".

Wpadki w serialach. Zdarzają się nawet w największych produkcjach!Zobacz więcej

W Niemczech również dzisiaj powstają jednak seriale kryminalne i sensacyjne, które cieszą się uznaniem na całym świecie. Dobrymi przykładami są tu takie produkcje jak "Babylon Berlin" czy "4 Blocks". Wątki sensacyjno-kryminalne pojawiają się w najpopularniejszym niemieckim serialu z ostatnich lat, serialu "Dark" od Netfliksa.

Seriale do nauki języka niemieckiego

Bardzo wielu ludzi ogląda seriale, aby podszkolić swój niemiecki. W takim zastosowaniu bardzo dobrze sprawdzą się lżejsze produkcje, takie jak "Ku'damm 56", "Górski lekarz" czy "Turecki dla początkujących". Seriale można przecież oglądać z oryginalnymi napisami, co ułatwia zrozumienie fabuły.

W naszej galerii znajdziecie nasz subiektywny wybór 10 najlepszych seriali niemieckojęzycznych. Dziewięć z nich to produkcje niemieckie, jeden pochodzi z Austrii. Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Jak zacząć wszystko od zera? Ci bohaterowie z seriali całkowicie zmienili swoje życie! Zobacz więcej

Najlepsze seriale Netflix

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×