Najlepsze polskie seriale komediowe. Te produkcje rozbawią was do łez!

Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze polskie seriale komediowe, których nie można przegapić. Które zabawne polskie seriale powinien znać każdy z nas? Z czego śmiali się nasi rodzice albo dziadkowie? Sprawdźcie w rankingu!

Multimedia

Polskie śmieszne seriale

Seriale komediowe to jeden z tych gatunków, które przed telewizory przyciągają miliony. Najlepsze polskie seriale komediowe są świetną rozrywką dla każdego. Stanowią niezobowiązujące, lekkie źródło odskoczni od niekiedy szarej rzeczywistości. Właśnie dlatego stworzyliśmy ten ranking.

Obecnie powstaje mnóstwo seriali komediowych, które mają bawić publiczność, ale trudno wśród nich znaleźć te, które są naprawdę zabawne. Okazuje się, że produkcje z najlepszym humorem już powstały i to często wiele lat temu. To właśnie one w głównej mierze tworzą nasz ranking seriali komediowych wszech czasów. Jeżeli jesteście ciekawi, które polskie seriale są najśmieszniejsze to zobaczcie nasz ranking w galerii:

Zobacz galerię

Polskie seriale komediowe wszech czasów

Wśród naszych propozycji polskich seriali komediowych znalazła się między innymi "Rodzinka.pl". Boscy to nietuzinkowa, pięcioosobowa rodzina, mieszkająca w podwarszawskiej miejscowości, w przestronnym domu jednorodzinnym kupionym na kredyt. Państwo Boscy to para po trzydziestce. Zakochali się w sobie jeszcze na studiach i od tamtej pory pozostają nierozłączni. Ludwik (Tomasz Karolak), głowa rodziny, z wykształcenia architekt, pracuje głównie w domu. Natalia (Małgorzata Kożuchowska) przez wiele lat nie pracowała. Poświęciła się wychowaniu Boskich latorośli - Tomka (Maciej Musiał), Kuby (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Każdy z chłopców to indywidualista, z inną pasją, temperamentem i charakterem. Obecnie spełnia się jako szefowa wydawnictwa pism kobiecych, godząc tym samym życie zawodowe z prywatnym. Zabawny serial komediowy, który w trafny sposób puentuje problemy współczesnej rodziny.

Jesteście ciekawi jakie jeszcze pozycje znalazły się w naszym rankingu? Zobaczcie w naszej galerii ranking najlepszych polskich seriali komediowych:

Zobacz galerię

Jacek Kurski tłumaczy decyzję o zakończeniu serialu. Planuje powrót "Rodzinki" z innymi aktorami w obsadzie?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×