Najlepsze programy dla beki. Przy tych programach płaczemy ze śmiechu i nie możemy się nadziwić! Co obejrzeć dla poprawy humoru?

Zastanawialiście się kiedyś, po co oglądacie telewizję? Żeby odpocząć? Poznać świat? Zrelaksować się? Można i tak, ale jak dowodzą badania Wavemaker na panelu Ariadna, prawie 10% widzów ogląda telewizję... dla beki! Prezentujemy Wam najlepsze programy dla beki!

Multimedia

NAJLEPSZE PROGRAMY DLA BEKI

Według badania Wavemaker na panelu Ariadna, prawie 10% widzów ogląda telewizję dla beki! W tym gronie największą grupę stanowią mężczyźni w wieku 18-24 lata, którzy, aby się pośmiać, celują głównie w kabarety, reality show, seriale, talent show, teleturnieje, ale też programy informacyjne. To właściwie nie powinno nikogo szokować, bo programy informacyjne od wielu lat wyglądają niemal tak, jakby były skonstruowane według jednego schematu, więc nic dziwnego, że widzowie zaczynają traktować je w kategoriach żartu.

Jak zmieniała się Ida Nowakowska? Jak wyglądała jako dziecko?Zobacz więcej

Okazuje się, że ludzie oglądają telewizję dla beki, ponieważ mogą się pośmiać, poprawia im to humor, odstresowuje, a ponadto widzowie są ciekawi, czy w danym programie nie padnie rekord ludzkiej głupoty. Do tego chcą mieć o czym porozmawiać ze znajomymi, patrząc na ludzką głupotę czują się lepsi oraz przynosi im to ulgę w życiowych problemach. Niektórzy zwracają uwagę na jeszcze jedno zjawisko - programy oglądane dla beki skłaniają do refleksji na poważne tematy.

Polskie gwiazdy bez matury. Kto zrobił karierę bez zdania egzaminu dojrzałości?Zobacz więcej

Wśród programów oglądanych dla beki rządzą... "Chłopaki do wzięcia"! Program Polsat Play to absolutny lider, ale mocno trzymają się również produkcje telewizji TTV. "Damy i wieśniaczki" czy "Gogglebox. Przed telewizorem" sprawiają, że "bekowy" widz z chęcią zasiada przed TTV. Jesteście ciekawi, co jeszcze polscy widzowie oglądają dla beki? Sprawdźcie zestawienie programów oglądanych dla beki!

PROGRAMY OGLĄDANE DLA BEKI - RANKING

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • rob (gość)

    Dla beki oglądam tvpis wiadomości , ale tylko parę minut bo tego gniota nie da się oglądać dłużej . Dla jeszcze większej beki oglądam wydarzenia na polszmacie . To już są wyżyny . Informacje prosto z rynsztoku. Himalaje jednak osiąga tvnic .Tu można się nieźle ponabijać. To tylko jeśli chodzi o informacje o innych produkcjach tych stacji nie ma co wspominać.Jednym słowem chłam.

    13.07.2019 18:42
  • Fan seriali (gość)

    Ale głupoty po co oględam telewizję bo lubię nie dla beki ja napewno nie beki ja kocham wszystkie seriale programy

    23.05.2019 12:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×