Najlepsze role dziecięce w polskich filmach i serialach. Mali aktorzy potrawią zawstydzić największych profesjonalistów

Dzieci niejednokrotnie potrafią zawstydzić zawodowych aktorów i skraść serca widzów! W naszej galerii znajdziecie 10 świetnych ról dziecięcych z polskich filmów i seriali. Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Historię kina tworzą nie tylko zawodowcy, ale także amatorzy i aktorzy dziecięcy. Takie filmy jak "Kevin sam w domu" czy "Akademia Pana Kleksa" zna przecież niemal każdy!

Aktorki w ciąży, które pracowały na planie. Nie wszystkie musiały ukrywać ciążowe krągłości do roli!Zobacz więcej

Wybitna rola dziecięca lub młodzieżowa bardzo często jest może być przepustką do wielkiej kariery. Natalie Portman oraz Matt Damon rozpoczynali swoje kariery w bardzo młody wieku, a dziś są wielkimi gwiazdami Hollywood. Z polskiego podwórka dobrymi przykładami mogą być natomiast Maciej Musiał, Julia Wróblewska, a także Marek Kondrat, który w 11 lat zagrał swoją pierwszą rolę w filmie "Historia żółtej ciżemki".

W większości przypadków dziecięcy aktorzy szukają swojej drogi gdzie indziej. Lech i Jarosław Kaczyńscy ("O dwóch takich, co ukradli księżyc") zostali politykami, Monica Rosca ("W pustyni i w puszczy") jest pianistką, a Sławomir Wronka ("Akademia Pana Kleksa") został fizykiem jądrowym. Nie brak także tragicznych historii młodych gwiazd, które nie wytrzymały ciężaru sławy i stoczyły się w różne uzależnienia...

W naszej galerii znajdziecie nasz subiektywny wybór 10 najlepszych dziecięcych ról z polskich filmów i seriali! W zestawieniu uwzględniliśmy zarówno produkcje dawniejsze, jak i te z ostatnich lat. Miłego przeglądania!

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • vod (gość)

  Hit na dzis! Zobacz świetny film Erotyczny 365 Dni (2020)

  vod-sfera.pl

  Nie przegap go!

  02.07.2020 20:54
 • xyz (gość)

  Masakra.dno

  21.06.2020 11:27
 • Gość (gość)

  Potrawią w tytule XD

  20.06.2020 17:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×