Najlepsze role Tomasza Kota! "Niania", Bogowie", "Skazany na bluesa" i inne hity z jego udziałem!

Tomasz Kot to jeden z najbardziej wszechstronnych polskich aktorów, który równie dobrze jest w stanie zagrać w banalnej komedii, jak i w chwytającym za serce dramacie. W naszej galerii znajdziecie nasz wybór jego 10 najlepszych ról! Polecamy!

Multimedia

Aktorów zwykle można podzielić na dwie grupy - na wszechstronnych, którzy wcielą się w niemalże każdą rolę i charakterystycznych, którzy świetnie sprawdzają się w jednych kreacjach, lecz ciężko sobie wyobrazić ich w innych. Tomasz Kot zdecydowanie należy do tej pierwszej grupy.

Nowy film Władysława Pasikowskiego w Internecie! Gdzie obejrzeć nowe "Psy"?Zobacz więcej

Pochodzi on z Legnicy, a swoją karierę na deskach teatru rozpoczął już w latach 90. Prawdziwą popularność zdobył jednak dopiero kilka lat później, w roku 2004, gdy zadebiutował w roli milionera Henryka Weissa-Korzyckiego w serialu "Na dobre i na złe". W 2006 dostał natomiast swoją pierwszą główną rolę w filmie. Miał naprawdę mocne wejście! Zagrał Ryszarda Riedla w filmie "Skazany na bluesa", a wielu komentatorów do dziś uważa, że to jedna z jego najlepszych ról w życiu.

Wydaje się, że nie ma takiej roli, w którą nie mógłby wcielić się Tomasz Kot. Grywał już zarówno prawdziwe, jak i fikcyjne postaci. Potrafi stworzyć świetną postać zarówno w prostej komedii, jak i w Oscarowej "Zimnej wojnie". W naszej galerii znajdziecie nasz subiektywny wybór najlepszych ról Tomasza Kota! Sprawdźcie koniecznie i nadróbcie te filmy, których jeszcze nie widzieliście. Naprawdę warto!

Zobacz galerię

Filmy do zobaczenia we dwoje

Komentarze

Skomentuj
  • Pola (gość)

    Świetny aktor i wydaje się że również człowiek.

    21.04.2020 16:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×