Najlepsze seriale 2017 roku. TOP15 najciekawszych produkcji [RANKING]

Najlepsze seriale 2017 roku - oto ranking najciekawszych produkcji, których premiery odbyły się w 2017 roku. W naszym subiektywnym rankingu TOP15 - najlepsze seriale 2017 roku znalazły się zarówno nowości, jak i hitowe kontynuacje dobrze znanych nam tytułów.

Multimedia

Najlepsze seriale 2017 - w tym rankingu bierzemy pod lupę najciekawsze produkcje mijających miesięcy. 2017 rok należał - naszym zdaniem - do kobiet. Na rynku seriali zagranicznych pojawiło się mnóstwo świetnych produkcji, w których główne skrzypce grały aktorki i kobiece bohaterki. Potwierdzają to wyniki tegorocznych Emmy, gdzie wśród nagrodzonych produkcji znalazły się m.in. "Wielkie kłamstewka" czy "Opowieść podręcznej".

Konkurencja była spora, bo najlepsze seriale 2017 roku to także sprawdzone już w poprzednich latach hity, które powróciły do nas z nowymi sezonami. Mowa oczywiście o "Grze o tron", serialu "Stranger Things" czy "The Crown", ale i nie tylko!

Najlepsze produkcje według gwiazd. Sprawdź, co ogląda Farna, Królikowski, Zawadzka, Żurawski i inni! [WIDEO]Zobacz więcej

Najlepsze seriale 2017 - TOP15 najciekawszych produkcji

W galerii znajdziecie nasze mocno subiektywne zestawienie 15 najlepszych seriali 2017 roku. Netflix, HBO, Showmax - który serwis VOD wypuścił w 2017 roku najwięcej najciekawszych produkcji? Jakie tytuły warto jeszcze nadrobić? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Oczywiście piszcie w komentarzach, czy zgadzacie się z naszym werdyktem oraz, która produkcja według was zasłużyła na tytuł najlepszego serialu 2017 roku!

Grudniowe premiery seriali. Sprawdź, co jest Do Zobaczenia!

Najciekawsze seriale XXI wieku z gatunku science-fiction! Znasz wszystkie? [GALERIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • ela (gość)

    co za dziadowska strona, 10 odsyłaczy, miał być ranking 15 najlepszych seriali a jest sieczka i goowno

    23.09.2018 22:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×