media-press.tv
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[20/40]

Najlepsze seriale 2018 roku. Co warto obejrzeć? Na które premiery zwrócić uwagę? [LISTA AKTUALIZOWANA]

"The Affair" 4. sezon

Premiera: 18 czerwca (Showmax), 19 czerwca (HBO)

To już czwarty sezon serialu, a relacje między czwórką głównych bohaterów wciąż kipią od nienasyconych emocji. Noah Solloway to przykładny mąż i oddany ojciec czwórki dzieci. Jest też niespełnionym pisarzem, który żyje trochę na garnuszku bogatych rodziców swojej małżonki. Allison jest natomiast młodą mężatką pracującą w turystycznej miejscowości, próbującą związać koniec z końcem. Bohaterowie wdają się w romans, który niesie ze sobą wiele poważnych reperkusji – zarówno dla nich, jak i dla ich bliskich.

Serial The Affair ma dość ciekawą formułę, która czyni go wyjątkową produkcją. Otóż większość zdarzeń obserwowanych na ekranie pokazanych jest z perspektywy dwóch osób. Głównymi postaciami dramatu są zarówno Noah (Dominic West) i Allison (Ruth Wilson), jak i małżonkowie tej dwójki – Helen (Maura Tierney) i Cole (Joshua Jackson). Większość odcinków w serialu podzielona jest na pół. Każda część przedstawia tę samą historię, jednak pokazaną z perspektywy innego z czwórki bohaterów. W związku z tym prezentowana opowieść, mimo że pokazuje te same wydarzenia, wygląda zupełnie inaczej.

W czwartym sezonie główni bohaterowie rozpocznają życie z dala od siebie. Każda z postaci angażuje się w nowy związek i staje przed nowymi problemami. Nie da się jednak całkowicie uciec od przeszłości, o czym Noah, Allison, Helen i Cole przekonują się boleśnie na własnej skórze. W nadchodzącej serii do obsady dołączyła Sanaa Lathan, która wcieliła się w dyrektorkę szkoły, a zarazem nową szefową Noah.

[20/40] Najlepsze seriale 2018 roku. Co warto obejrzeć? Na które premiery zwrócić uwagę? [LISTA AKTUALIZOWANA]


×